Redakcja

O portalu

Co słychać w świecie Clothy.pl?

Sławne trendsetterki, gwiazdy hitowych produkcji, ikony popkultury – dziś to one wyznaczają nowe kierunki w modzie, urodzie i stylu życia. Trzymamy rękę na pulsie i wiemy, co jest aktualnie na topie! 

Modowe hity i urodowe triki podajemy w popkulturowym sosie! Wierzymy, że każdej dziedzinie życia można nadać odrobiny koloru, dlatego nieustannie poszukujemy inspirujących przykładów. Serwujemy przy tym nie tylko porcję praktycznych stylistycznych porad, ale bierzemy również pod lupę modowe zjawiska.

Wykreuj z nami swój niepowtarzalny styl!

Redaktor naczelny

Elżbieta Baron

Dziennikarka modowa. Od 8 lat pisze o modzie i stylu życia. Wie, co jest aktualnie na czasie, w czym chodzą gwiazdy i co się dzieje za kulisami świata mody. Uwielbia oglądać rozdania nagród w poszukiwaniu najpiękniejszych kreacji.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Pasjonatka zagadnień technicznych i okołobudowlanych, a także związanych z aranżacją wnętrz. Działająca w marketingu internetowym od 2017 roku jako copywriter i SEOwriter. Prywatnie miłośniczka natury, dlatego to właśnie na mazurach tworzy swoje treści.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.

Zobacz wpisy autora

Joanna Kowalczyk

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać. 

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 roku i po krótkim czasie już wiedziała, że będzie to jej największa pasja. Kocha modę, szczególnie buty i torebki. Nie podąża ślepo za trendami, lecz dopasowuje je do siebie. Lubi wiedzieć, co aktualnie “jest w modzie” i dzielić się tą wiedzą z innymi kobietami.

Zobacz wpisy autora