Redakcja

O portalu

Co słychać w świecie Clothy.pl?

Sławne trendsetterki, gwiazdy hitowych produkcji, ikony popkultury – dziś to one wyznaczają nowe kierunki w modzie, urodzie i stylu życia. Trzymamy rękę na pulsie i wiemy, co jest aktualnie na topie! 

Modowe hity i urodowe triki podajemy w popkulturowym sosie! Wierzymy, że każdej dziedzinie życia można nadać odrobiny koloru, dlatego nieustannie poszukujemy inspirujących przykładów. Serwujemy przy tym nie tylko porcję praktycznych stylistycznych porad, ale bierzemy również pod lupę modowe zjawiska.

Wykreuj z nami swój niepowtarzalny styl!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Elżbieta Baron

Dziennikarka modowa. Od 8 lat pisze o modzie i stylu życia. Wie, co jest aktualnie na czasie, w czym chodzą gwiazdy i co się dzieje za kulisami świata mody. Uwielbia oglądać rozdania nagród w poszukiwaniu najpiękniejszych kreacji.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół

Eliza Cichosz

Fanka mediów społecznościowych, dzięki którym może się inspirować stylem gwiazd z całego świata. Od kilku lat studentka Dziennikarstwa na specjalizacji Pr & branding. Śledzi polskie i zagraniczne media, bo uwielbia łączyć nowe trendy z ponadczasową klasyką.

Zobacz wpisy autora

Joanna Cichońska

Od kilku lat zawodowo zajmuje się social mediami i copywritingiem. Uwielbia śledzić nowinki i trendy modowe i wplatać je do swojego stylu. Zawsze szuka nieoczywistych urodowych i modowych trików, które może wykorzystać.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Paula Kowalczyk

Pisze teksty od 2010 roku a copywritingiem zajmuje się od niedawna. Studiuje na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Interesuję się modą i wizażem, a w wolnym czasie śledzi trendy kreowane przez gwiazdy.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 roku i po krótkim czasie już wiedziała, że będzie to jej największa pasja. Kocha modę, szczególnie buty i torebki. Nie podąża ślepo za trendami, lecz dopasowuje je do siebie. Lubi wiedzieć, co aktualnie jest w modzie i dzielić się tą wiedzą z innymi kobietami.

Zobacz wpisy autora

Agata Stanisławska

Przyszła anglistyka i tłumaczka z pasją. Pisanie nie jest jej obce od dziecka. Inspiracje czerpie od swoich ulubionych artystów, szczególnie tych sceny muzycznej. Ekstrawertyczna miłośniczka literatury i true crime.

Zobacz wpisy autora