Jak wybrać workery damskie i z czym je zestawiać?

Moda i trendy
Jak wybrać workery damskie i z czym je zestawiać?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Workery damskie to jedne z najpopularniejszych rodzajów obuwia, po które sięgają przedstawicielki płci pięknej. Są funkcjonalne oraz atrakcyjne wizualnie, dlatego można wykorzystać je do wielu różnych stylizacji. Warto byłoby jednak dowiedzieć się nie tylko tego, z czym zestawiać workery, ale również i tego, jakimi kryteriami kierować się przy ich wyborze. Wówczas istnieje duża szansa na to, że będziemy zadowolone z ich zakupu. 

Odpowiedni kolor i rozmiar to podstawa

Workery damskie muszą być jak najstaranniej wybrane, dlatego przed dokonaniem zakupu warto przejrzeć kilkanaście różnych ofert. Wydaje się, że bardzo istotne jest to, aby buty posiadały odpowiadający nam kolor. Miłośniczki klasycznych i ponadczasowych rozwiązań powinny być zadowolone z czarnych, granatowych bądź brązowych workerów damskich. Będą one pasowały dosłownie do wszystkiego. Nie musimy także obawiać się o to, że takie odcienie wyjdą z mody. Jeśli jednak lubimy wyróżniać się z tłumu, możemy zdecydować się na zakupienie obuwia w kolorze burgundu, kobaltu bądź soczystej żółci. Trzeba jednak liczyć się z tym, że buty w tych kolorach mogą nie być odpowiednie na każdą okazję. Wybierając workery damskie należy zwracać swoją uwagę także na ich właściwy rozmiar. Ważne jest to, aby buty nie były ani za duże, ani za małe. Dobrze jest więc przymierzyć kilka różnych modeli przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupieniu któregoś z nich. Obuwie powinno także doskonale trzymać stopę, bo tylko wówczas zapewni stabilny chód. Dla zdecydowanej większości kobiet istotna jest również cena workerów. Zależy ona nie tylko od ich modelu, ale również od materiału, z którego są wykonane. Do jednych z najdroższych należą oczywiście workery skórzane. Niemniej jednak, uchodzą one za wyjątkowo eleganckie oraz wytrzymałe.

Do czego pasują workery?

Wiele przedstawicielek płci pięknej może zastanawiać się nad tym, do jakich stylizacji można wykorzystać workery. Na szczęście, tego rodzaju obuwie pasuje do zdecydowanej większości stylizacji. Z workerów damskich w szczególności zadowolone będą panie ceniące sobie rockowy styl oraz tak zwaną sportową elegancję. Takie buty można zestawiać zarówno z sukienkami, jak i ze spódniczkami. Pasować będą zarówno do tych eleganckich, jak i do tych o luźnym kroju. Workery świetnie będą wyglądały także w zestawieniu ze spodniami. Można łączyć je zarówno z klasycznymi jeansami, jak i ze spodniami od garnituru. Wszystko zależy od naszych osobistych preferencji oraz rzecz jasna od efektu, jaki chcemy uzyskać.

Zdjęcie główne: pexels.com/cottonbro

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czego o stylu nauczyła nas Jennifer Lopez?
Czego o stylu nauczyła nas Jennifer Lopez?
Jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, a jej styl inspiruje wiele kobiet. Czego o stylu nauczyła nas Jennifer Lopez?
Inwestowanie w precyzyjnie wybite kruszce – przewodnik dla początkujących
Inwestowanie w precyzyjnie wybite kruszce – przewodnik dla początkujących
Dowiedz się, jak inwestować w precyzyjnie wybite kruszce złota i srebra. Przewodnik dla początkujących, z którym bezpiecznie rozpoczniesz swoją przygodę z inwestowaniem w metale szlachetne.
Królowa stylu – Victoria Beckham. Nawet ona zaliczyła modową wpadkę! Czy pamiętacie co się stało?
Królowa stylu – Victoria Beckham. Nawet ona zaliczyła modową wpadkę! Czy pamiętacie co się stało?
Przez wielu uważana za najlepiej ubraną kobietę na świecie. Czasem nie jest tak kolorowo. Victoria Beckham zaliczyła kolejną modową wpadkę!
Ostatnie wpisy