Kim jest Magdalena Koleśnik, gwiazda głośnego „Sweat”?

Kim jest Magdalena Koleśnik, gwiazda głośnego „Sweat”?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Magdalena Koleśnik to 30-letnia aktorka z Białegostoku, która znana jest z seriali „BrzydUla” oraz „Singielka”. Obecnie na wielkim ekranie możemy ją oglądać w roli głównej w filmie „Sweat”, gdzie zachwyca krytyków.

18 czerwca 2021 roku miała miejsce premiera polsko-szwedzkiego filmu „Sweat” w reżyserii Magnusa von Horna. Film opowiada o trzech dniach z życia influencerki fitness, która chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Choć jej profil obserwuje setki tysięcy osób w życiu prywatnym jest bardzo samotna. Film dostał 8 nagród i 4 nominację.

Kim jest Magdalena Koleśnik?

Aktorka jest jedną z najbardziej intrygujących postaci współczesnego kina. Koleśnik urodziła się w 1990 roku w Białymstoku, gdzie stawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Koleśnik zaczynała od gry w Teatrze Klaps, który działał przy Młodzieżowym Domu Kultury. Aktorka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Obecnie jest związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie, ale występowała też w Teatrze Ateneum, Teatrze Ochota i Teatrze Żydowskim. Grała w filmie „Miasto 44”, a także w serialach „Singielka”, „Komisarz Alex”, „W rytmie serca”. Rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Nadii, asystentki Marka w serialu „BrzydUla”.

Wielkim przełomem w karierze zdolnej aktorki może okazać się główna rola w film „Sweat”. Aktorka wcieliła się w Sylwię Zając, popularną influencerkę i trenerkę. Za rolę została nagrodzona na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Na co dzień aktorka angażuje się w ważne, społeczne tematy. Nakłania kobiety to akceptowania siebie i swojego ciała takie jakie jest. Dumnie wspiera kobiece inicjatywy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Poradnik: Jak skutecznie kupować ubrania i kosmetyki w sieci
Poradnik: Jak skutecznie kupować ubrania i kosmetyki w sieci
Odkryj tajniki skutecznego zakupu ubrań i kosmetyków online. Praktyczne porady, jak wybierać produkty, porównywać ceny i unikać pułapek zakupu online.
Casual look: Selena Gomez czy Hilary Duff?
Casual look: Selena Gomez czy Hilary Duff?
Casual look - która z gwiazd wypada lepiej - Selena Gomez czy Hilary Duff?
Białe trampki, czyli klasyka w najczystszym wydaniu na co dzień
Białe trampki, czyli klasyka w najczystszym wydaniu na co dzień
Kochamy je przede wszystkim za ich uniwersalność, elegancję i klasę samą w sobie. Białe trampki Big Star, bo o nich mowa, na stałe weszły już do kanonu mody damskiej, męskiej, a nawet dziecięcej.
Tagi
Ostatnie wpisy