Kim jest Magdalena Koleśnik, gwiazda głośnego „Sweat”?

Kim jest Magdalena Koleśnik, gwiazda głośnego „Sweat”?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Magdalena Koleśnik to 30-letnia aktorka z Białegostoku, która znana jest z seriali „BrzydUla” oraz „Singielka”. Obecnie na wielkim ekranie możemy ją oglądać w roli głównej w filmie „Sweat”, gdzie zachwyca krytyków.

18 czerwca 2021 roku miała miejsce premiera polsko-szwedzkiego filmu „Sweat” w reżyserii Magnusa von Horna. Film opowiada o trzech dniach z życia influencerki fitness, która chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Choć jej profil obserwuje setki tysięcy osób w życiu prywatnym jest bardzo samotna. Film dostał 8 nagród i 4 nominację.

Kim jest Magdalena Koleśnik?

Aktorka jest jedną z najbardziej intrygujących postaci współczesnego kina. Koleśnik urodziła się w 1990 roku w Białymstoku, gdzie stawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Koleśnik zaczynała od gry w Teatrze Klaps, który działał przy Młodzieżowym Domu Kultury. Aktorka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Obecnie jest związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie, ale występowała też w Teatrze Ateneum, Teatrze Ochota i Teatrze Żydowskim. Grała w filmie „Miasto 44”, a także w serialach „Singielka”, „Komisarz Alex”, „W rytmie serca”. Rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Nadii, asystentki Marka w serialu „BrzydUla”.

Wielkim przełomem w karierze zdolnej aktorki może okazać się główna rola w film „Sweat”. Aktorka wcieliła się w Sylwię Zając, popularną influencerkę i trenerkę. Za rolę została nagrodzona na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Na co dzień aktorka angażuje się w ważne, społeczne tematy. Nakłania kobiety to akceptowania siebie i swojego ciała takie jakie jest. Dumnie wspiera kobiece inicjatywy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kina w końcu otwarte! Poznaj najgorętsze premiery najbliższych tygodni
Kina w końcu otwarte! Poznaj najgorętsze premiery najbliższych tygodni
Kina w końcu otwarte! Na co warto iść się do kina?
Combat boots – najmodniejsze buty sezonu. Jakie stworzyć z nimi stylizacje?
Combat boots – najmodniejsze buty sezonu. Jakie stworzyć z nimi stylizacje?
Hit tegorocznej jesieni? To oczywiście combat boots! Ciężkie, toporne buty nadadzą charakteru każdej naszej stylizacji. Dowiedz się, jak można je nosić, aby wyglądać modnie!
Modowe ulice świata – najlepsze adresy, by zrobić ekskluzywne zakupy!
Modowe ulice świata – najlepsze adresy, by zrobić ekskluzywne zakupy!
Rodeo Drive, Piąta Aleja, Via Montenapoleone, a może Mokotowska? Znasz te ulice? Są jednymi z najbardziej ekskluzywnych na świecie, a moda wiedzie na nich prym. Miejsca te mogą pochwalić się bogatą historią i doświadczeniem w zadowalaniu gustu nawet najbardziej wybrednych klientów!
Tagi
Ostatnie wpisy