Kim jest Magdalena Koleśnik, gwiazda głośnego „Sweat”?

Kim jest Magdalena Koleśnik, gwiazda głośnego „Sweat”?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Magdalena Koleśnik to 30-letnia aktorka z Białegostoku, która znana jest z seriali „BrzydUla” oraz „Singielka”. Obecnie na wielkim ekranie możemy ją oglądać w roli głównej w filmie „Sweat”, gdzie zachwyca krytyków.

18 czerwca 2021 roku miała miejsce premiera polsko-szwedzkiego filmu „Sweat” w reżyserii Magnusa von Horna. Film opowiada o trzech dniach z życia influencerki fitness, która chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Choć jej profil obserwuje setki tysięcy osób w życiu prywatnym jest bardzo samotna. Film dostał 8 nagród i 4 nominację.

Kim jest Magdalena Koleśnik?

Aktorka jest jedną z najbardziej intrygujących postaci współczesnego kina. Koleśnik urodziła się w 1990 roku w Białymstoku, gdzie stawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Koleśnik zaczynała od gry w Teatrze Klaps, który działał przy Młodzieżowym Domu Kultury. Aktorka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Obecnie jest związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie, ale występowała też w Teatrze Ateneum, Teatrze Ochota i Teatrze Żydowskim. Grała w filmie „Miasto 44”, a także w serialach „Singielka”, „Komisarz Alex”, „W rytmie serca”. Rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Nadii, asystentki Marka w serialu „BrzydUla”.

Wielkim przełomem w karierze zdolnej aktorki może okazać się główna rola w film „Sweat”. Aktorka wcieliła się w Sylwię Zając, popularną influencerkę i trenerkę. Za rolę została nagrodzona na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Na co dzień aktorka angażuje się w ważne, społeczne tematy. Nakłania kobiety to akceptowania siebie i swojego ciała takie jakie jest. Dumnie wspiera kobiece inicjatywy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Te torebki-bagietki robią furorę na Instagramie!
Te torebki-bagietki robią furorę na Instagramie!
Małe torebki-bagietki to hit sezonu! Nie musisz wydawać na nie dużo pieniędzy. Popularna sieciówka ma je w swojej ofercie – i to aż w siedmiu kolorach!
Co kupić przed narodzinami niemowlaka?
Co kupić przed narodzinami niemowlaka?
Spodziewacie się dziecka? Zobacz, co warto kupić przed jego narodzinami.
Jak wybrać odpowiednie okulary do czytania?
Jak wybrać odpowiednie okulary do czytania?
W tym artykule dowiesz się, jak dokonać właściwego wyboru okularów do czytania, aby zapewnić sobie maksymalny komfort podczas czytania.
Tagi
Ostatnie wpisy