Nicole Kidman już tak nie wygląda! Zachwyca w nowej modnej fryzurze

Nicole Kidman już tak nie wygląda! Zachwyca w nowej modnej fryzurze
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aktorka znana jest z burzy pięknych loków. Choć chętnie eksperymentowała z kolorem, od ognistej rudości po platynowy blond, tak nigdy nie na długości włosów. Zawsze była wierna długim włosom, chyba, że w grę wchodziła rola.

Nicole Kidman zmieniła fryzurę i to diametralnie. A wszystko na potrzeby nowego serialu, na platformie Apple TV+ „Roar”, w którym gra. Po ogromnej metamorfozie aktorka może się pochwalić jedną z najmodniejszych fryzur tego lata, pixie cut.

Nicole Kidman w fryzurze pixie cut

Na swoim Instagramie aktorka zapozowała na planie zdjęciowym w całkiem nowej dla niej fryzurze, krótkich blond włosach z truskawkowymi refleksami. Fryzura Pixie cut charakteryzuje się krótkim cięciem z tyłu, odsłaniającym kark i pozostawionymi z przodu dłuższymi włosami, często z grzywką zaczesaną na bok. Takie uczesanie pięknie wysmukla szyję, oraz dodaje dziewczęcego looku.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, aktorka jest wierna swoim długim włosom, chyba że chodzi o zmianę dla roli. Z perspektywy czasu można stwierdzić, że jak najbardziej jej się to opłaciło. Za rolę w filmie „Godziny”, do której zmieniła fryzurę, otrzymała Oscara. W krótkich włosach pojawiła się również na planie dramatu „Narodziny”. Obecnie aktorka przebywa na planie serialu „Roar”, którego fabuła oparta jest na zbiorze opowieści Cecelii Ahern. To 30 historii opowiedzianych z kobiecej perspektywy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Te 4 typy bielizny każda stylowa kobieta powinna mieć w swojej garderobie!
Te 4 typy bielizny każda stylowa kobieta powinna mieć w swojej garderobie!
Jaki rodzaj bielizny powinien być obecny w szafie każdej dobrze ubranej kobiety? Poznaj uniwersalne i ponadczasowe zestawienie, które pozwoli Ci zawsze wyglądać dobrze, nawet pod ubraniem.
Jak poprawić codzienną mobilność dzięki użyciu chodzików dla seniorów?
Jak poprawić codzienną mobilność dzięki użyciu chodzików dla seniorów?
Dowiedz się, jak chodziki dla seniorów mogą zwiększyć niezależność i poprawić jakość życia. Odkryj różne rodzaje chodzików i dowiedz się, jak prawidłowo z nich korzystać.
Sposoby na ujędrnienie skóry twarzy
Sposoby na ujędrnienie skóry twarzy
Jak powstrzymać procesy starzenia się skóry i sprawić, by zawsze była ona jędrna i gładka? Zobacz, jakie są sposoby na to, by zachować młody wygląd.
Ostatnie wpisy