Sprawdź, jak polskie celebrytki spędzały sylwestra!

Sprawdź, jak polskie celebrytki spędzały sylwestra!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Świętowanie nowego roku już za nami, jednak nie mogliśmy odmówić sobie krótkiego przeglądu, by dowiedzieć się, jak tę wyjątkową noc spędziły polskie celebrytki. Czy zostały w domu, a może wybrały się na huczną zabawę lub w daleką podróż?

Na zagraniczny wyjazd na Zanzibar zdecydowały się Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, Magdalena Różdżka, które wraz z Tomaszem Ciachorowskim pojawiły się tam nieprzypadkowo. Kukulska zagrała bowiem charytatywny koncert, a dochód z niego przeznaczono na lokalną Fundację PiliPili.

Sylwestrowa noc była też wyjątkowa dla Anny Lewandowskiej, która witała nowy rok w Dubaju, natomiast Karolina Pisarek postawiła na Tajlandię. Podobne plany miała Ewa Chodakowska, jednak ostatecznie zorganizowała domówkę z przyjaciółmi.

Do rodzimego Zakopanego zjechały natomiast takie znane osoby, jak Paulina Krupińska, Magdalena Pieczonka czy Zosia Ślotała, Anna Kalczyńska, Marina, Barbara Kurdej-Szatan oraz Maffashion. Niektóre witały nowy rok na balu, inne wśród bliskich.

Zdj. główne: Kelsey Chance/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Cera trądzikowa – jakich kosmetyków unikać?
Cera trądzikowa – jakich kosmetyków unikać?
Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj podstawowe fakty o trądziku.
Ubraniowy must have na zimę
Ubraniowy must have na zimę
Szukasz stylizacji na zimę? Zobacz, co jest must have w tym sezonie.
Ślub jak z bajki – jak wyglądała Nicola Peltz-Beckham?
Ślub jak z bajki – jak wyglądała Nicola Peltz-Beckham?
Jednym z ważniejszych tegorocznych wydarzeń w świecie gwiazd był ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama. Od miesięcy zastanawiano się, jak będzie wyglądać panna młoda. Jej stylizacja zrobiła wrażenie!
Ostatnie wpisy