W co się ubrać na komunię? Podpowiadamy!

W co się ubrać na komunię? Podpowiadamy!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i całej rodziny. Ważne, aby w tym dniu prezentować się elegancko i z klasą, bowiem pamiątkowe zdjęcia zostaną na zawsze. Dowiedz się zatem jak się ubrać na komunię dziecka.

Komunia to uroczystość religijna, dlatego warto prezentować się elegancko, ale skromnie. Co więcej, to ważne wydarzenie dla dziecka, które przyjmuje pierwszą komunię świętą, a więc to ono powinni być w centrum zainteresowania. Dużym błędem i nietaktem jest zatem przyćmiewanie malca, dla którego to zgromadziła się cała rodzina. W co się ubrać na komunię jako gość? A c co się ubrać na komunię własnego dziecka? Spieszymy z pomocą!

Elegancka sukienka na komunię, czyli jaka?

Przede wszystkim zrezygnuj z cekinów czy jaskrawych połączeń. W przypadku komunii lepiej sprawdzą się klasyczne kreacje, o prostym kroju i stonowanej kolorystyce. Warto wiedzieć, że to, że kreacja jest skromna, nie oznacza, że jest pozbawiona stylu czy klasy. Wręcz przeciwnie, bowiem to właśnie proste kreacje prezentują się najlepiej i świadczą o dobrym smaku, a także wyczuciu okazji.

W co się ubrać na komunię dziecka?

W tym przypadku również sprawdzą się proste i klasyczne kreacje. Warto jednak zwrócić uwagę na materiał. Kreacja powinna być wykonana ze szlachetnych tkanin, które sprawią, że nawet prosta sukienka będzie wyglądała na szykowną, elegancką i niezwykle stylową. Warto również zadbać o przewiewność. Komunie najczęściej przypadają na czas, w którym jest już zazwyczaj dość ciepło, dlatego warto wziąć ten fakt pod uwagę.

Czy wypada założyć garnitur albo kombinezon na komunię?

Zdecydowanie tak! Obecnie w sklepach znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju modeli, dzięki czemu bez problemu dopasujesz odpowiedni kombinezon czy garnitur do sylwetki, a także okazji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Branża modowa: marki zbankrutowały przez pandemię koronawirusa
Branża modowa: marki zbankrutowały przez pandemię koronawirusa
Pandemia COVID-19 nie oszczędziła nikogo. Jej skutki odczuwalne są także w branży fashion. Wejdź i sprawdź, jakich sklepów możesz w przyszłości nie znaleźć w swojej galerii.
Victoria’s Secret będzie promować różne kobiece sylwetki?
Victoria’s Secret będzie promować różne kobiece sylwetki?
Chociaż różnimy się rozmiarem, wszystkie jesteśmy piękne. Wie o tym Victoria’s Secret, która swoją najnowszą kampanią mówi, że ich bielizna jest na wszystkich kobiet!
Lato w biurze: te stylizacje gwiazd Cię zainspirują
Lato w biurze: te stylizacje gwiazd Cię zainspirują
Zastanawiasz się, jak ubrać się latem do pracy? Inspiracji warto poszukać u naszych rodzimych gwiazd. Dla każdego coś się znajdzie! Sprawdź już teraz!
Ostatnie wpisy