Czas na kolor! Wyraziste kreacje Kate Middleton i Jill Biden

Do pracy
Czas na kolor! Wyraziste kreacje Kate Middleton i Jill Biden
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W niedzielę zakończył się szczyt G7 w Carbis Bay w Kornwalii. Liderzy najbogatszych państw świata dyskutowali o problemach współczesnego świata i jak je rozwiązać. W wydarzeniu wziął udział Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden wraz z małżonką, a także Księżna i Książę Cambridge. Podczas szczytu dr Jill Biden poznała Królową Elżbietę II, a także spędziła dzień z Kate Middleton.

Księżna Cambridge spotkała się z Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych, aby wspólnie odwiedzić szkołę Connor Downs Academy w Kornwalii, gdzie spędziły dzień z uczniami, a następnie wymieniły się swoimi uwagami i spostrzeżeniami o wczesnej edukacji i jak ważna jest ona w życiu młodego człowieka.

Księżna Kate i dr Jill Biden latem stawiają na kolor

Księżna Kate na tę okazję wybrała malinową sukienkę Alexandra McQueena z krótkim rękawem, marszczeniem na dekolcie oraz podkreślającym dużym paskiem w tym samym kolorze. Do sukienki dobrała torebką LK Bennett w beżowym odcieniu oraz cieliste szpilki. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych również zdecydowała się na róż. Białą, zwiewną sukienkę połączyła z landrynkowo-różową marynarką. Dr Jill Biden do stylizacji dodała długi sznur pereł oraz cieliste szpilki Valentino. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Spektakularna przemiana Bartłomieja Misiewicza
Spektakularna przemiana Bartłomieja Misiewicza
Bartłomiej Misiewicz w nowej odsłonie! Zobacz spektakularną przemianę byłego rzecznika Mon!
Jak dobrać zegarek do stylizacji?
Jak dobrać zegarek do stylizacji?
Zegarek pasuje do każdego outfitu – na wyjście z koleżankami, do pracy i na trening. Sprawdź, jak dobrać go do Twojej stylizacji i postaw na klasę!
Re.Design Togetherness – limitowana kolekcja od Reserved
Re.Design Togetherness – limitowana kolekcja od Reserved
Do sklepów wchodzi najnowsza odsłona Re.Design – limitowana kolekcja Reserved zgodna z najważniejszymi trendami w modzie. Tym razem nie powstały […]
Ostatnie wpisy