Negative space – nowy trend w manicure wśród gwiazd!

Negative space – nowy trend w manicure wśród gwiazd!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz mieć modny manicure? Hitem tego sezonu jest Negative Space, czyli zupełnie inny sposób malowania, a właściwie niemalowania – na paznokciach pozostawiamy puste miejsca. Wypróbuj już teraz!

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Zadbaj o skórę – by była nawilżona, pozbawiona przebarwień czy plam posłonecznych. Jeśli zaś chodzi o paznokcie, to te powinny być przede wszystkim czyste, równe i w dobrej kondycji. Chcesz podążać za trendami i zachwycać najmodniejszym manicure? Postaw na Negative Space, gdzie najważniejszy jest nie kolor, ale jego brak.

Stwórz graficzne wzory dzięki naklejkom z cienkich pasków, które pomogą Ci uzyskać precyzyjne przezroczyste linie, a pozostałą część płytki pociągnij lakierem w intensywnym albo pastelowym kolorze. Możesz w ten sposób pomalować wszystkie paznokcie albo tylko kilka – za każdym razem efekt będzie tak samo świetny i intrygujący.

Gwiazdy także wykorzystują ten trend, malując u nasady paznokcia kształt półksiężyca, który zostaje bezbarwny, a pomalowana jest tylko reszta płytki albo też na transparentnym lakierze rysują fale, kropki czy kwiaty.

Możliwości jest wiele i to od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. Doskonale prezentować się będzie połączenie lakierów matowych i metalicznych z pustymi miejscami na paznokciach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak najlepiej zabezpieczyć szkło?
Jak najlepiej zabezpieczyć szkło?
W tym artykule przedstawiamy praktyczne wskazówki dotyczące zabezpieczania szkła, aby chronić je przed uszkodzeniami i utrzywać bezpieczne otoczenie.
Jak nauczyć się pielęgnacji brwi?
Jak nauczyć się pielęgnacji brwi?
Podpowiadamy, jak w profesjonalny sposób pielęgnować i stylizować brwi.
Modne jesienne stylizacje dla niego
Modne jesienne stylizacje dla niego
Czy wiesz, co będzie modne w najbliższym sezonie? Podpowiadamy, jakie ubrania warto mieć w garderobie i jak je ze sobą komponować, żeby wyglądać stylowo jesienią.
Ostatnie wpisy