Doczepiane włosy – przewodnik po różnych metodach aplikacji

Doczepiane włosy – przewodnik po różnych metodach aplikacji
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Doczepiane włosy to szybki sposób na poprawę gęstości i długości włosów. Kobiety pokochały doczepy za prostotę aplikacji oraz nieograniczone możliwości. Która metoda sprawdzi się w przypadku Twoich włosów? Jak wygląda aplikacja Clip In, Flip In albo Tape On? Już podpowiadamy, dzięki którym doczepom osiągniesz zamierzony efekt.

Doczepiane włosy naturalne czy sztuczne – które są lepsze?

Przede wszystkim doczepiane włosy syntetyczne są tańsze od swoich pierwowzorów, a przy wyborze produktu o wysokiej jakości – również wytrzymalsze. Włosy z tworzywa sztucznego lepszej klasy są odporne na wysokie temperatury, pozwalają się też dowolnie układać. Jak rozpoznać dobry włos syntetyczny? Słabej jakości sztuczne włosy są sztywne, mocno się błyszczą, łatwo się plączą i niszczą. 

Do wyboru mamy również naturalne włosy na doczepy. Na stronie Cameron Hair znajdziesz jedynie ludzkie włosy, bez dodatku włosów zwierzęcych. Wyróżniają się gładkością i miękkością. Przy odpowiedniej pielęgnacji, można z nich korzystać nawet przez okres 2 lat. Włosy ludzkie pochodzą ze skupów, a przed stworzeniem z nich dopinek są oczyszczane, odbarwiane, a cebulka włosa jest usuwana. Naturalne doczepy stwarzają mnóstwo okazji do eksperymentów – można je traktować lokówką, prostownicą, a nawet farbować.

Najprostsze aplikacje doczepianych włosów

Doczepiany kucyk oplatany to prosty sposób na szybkie przedlużenie włosów. Poprawnie założony, wytrzyma nienaruszony nawet całonocną imprezę. Stworzony jest z włosów syntetycznych, które mają swoją wagę. Dlatego gęstość doczepianego kucyka powinnyśmy zawsze dobierać do gęstości swoich włosów. Kucyki oplatane o długości 70 cm nadają się jedynie dla właścicielek naprawdę mocnych, gęstych włosów.

Doczepianą kitkę bardzo łatwo wpleciesz w swój kucyk. Wystarczy, że dopniesz do niego kucyk na grzebieniu i zapniesz taśmę z rzepem. Specjalnie wydzielone pasmo do oplatania pozwoli ukryć miejsce łączenia. Równie łatwy w aplikacji jest kucyk na klipsie. Klips jest całkowicie niewidoczny zaraz po przypięciu do włosów, a sztuczne włosy imponują efektowną gęstością.

Dopinki na spinkach Clip In

Dopinki Clip In to najchętniej wybierana przez kobiety na całym świecie metoda zagęszczania włosów. Doczepiane włosy Clip In to cienkie taśmy z włosami, z malutkimi spineczkami na zatrzask doszytymi na końcach. Spinki nigdy nie odpinają się same! Doczepiane włosy naturalne typu Clip In to uniwersalne dopinki – stworzysz dzięki nim warkocz, kok, kucyk czy efektowne fale. Jak założyć Clip In? Samodzielnie i w kilka minut! Wystarczy zrobić poziomy przedziałek i podpiąć w górę swoje włosy. Później wepnij taśmę za pomocą spinek jak najbliżej skóry głowy i zatrzaśnij, i powtarzaj cały zabieg co 2-3 cm. Bezszwowe włosy Clip In to podtyp polecany paniom o cienkich włosach.

Flip In – włosy na niewidocznej gumce żyłce

Szybka i bezbolesna dla naszych cebulek włosowych aplikacja Flip In pozwala łatwo osiągnąć efekt naturalnie gęstych włosów. Aplikację zacznij od równego, poziomego przedziałku mniej więcej na linii uszu. Żyłkę należy założyć tak, by taśma treski znajdowała się na linii wykonanego przedziałka. Naprężona żyłka powinna przechodzić przez czubek głowy, do pomocy znajdują się w niej jeszcze spinki Clip In.

Włosy Tape On – zalety metody kanapkowej

Aplikacja Tape On pozwala uzyskać przez okres 6-8 tygodni stale przedłużone włosy. Dopinki wykonuje profesjonalista w salonie fryzjerskim, przyklejając cienkie paski dopinanych włosów u nasady naszych pasm. Ekspert doradzi też odpowiednią gramaturę włosów Tape On. W porównaniu do innych metod stałego przedłużania, włosy przyklejane na metodę kanapkową są najmniej inwazyjne i najłatwiejsze przy ściąganiu.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Opalanie, a skóra wrażliwa – o czym pamiętać?
Opalanie, a skóra wrażliwa – o czym pamiętać?
Skóra wrażliwa wymaga odpowiedniej ochrony przed słońcem. Sprawdź nasze triki na bezpieczne opalanie skóry wrażliwej!
Nike zaprojektował pierwszą kolekcję dla kobiet w ciąży!
Nike zaprojektował pierwszą kolekcję dla kobiet w ciąży!
Nike po raz pierwszy w historii zaprojektował kolekcję dla kobiet w ciąży!
Te 4 typy bielizny każda stylowa kobieta powinna mieć w swojej garderobie!
Te 4 typy bielizny każda stylowa kobieta powinna mieć w swojej garderobie!
Jaki rodzaj bielizny powinien być obecny w szafie każdej dobrze ubranej kobiety? Poznaj uniwersalne i ponadczasowe zestawienie, które pozwoli Ci zawsze wyglądać dobrze, nawet pod ubraniem.
Ostatnie wpisy