Jak w prosty sposób przerobić koszulki?

Jak w prosty sposób przerobić koszulki?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Jeśli w sklepach żadna konie przypadła ci do gustu, przerób je samodzielnie. Dzięki temu będą unikalne i dopasowane do twojego stylu. 

Pomysły na własnoręczne ozdabianie koszulek 

Nie musisz bać się własnoręcznego przerabiania koszulek. Może okazać się, że sprawia ci to wiele radości i już nigdy nie będziesz musiała godzinami szukać w sklepach tego jedynego T-shirtu. Zobacz, jak w łatwy sposób odmienić swoje ubrania. 

Papier transferowy

Jeśli twoja szafa jest pełna jednokolorowych koszulek, a ty chciałabyś mieć w szafie, takie z ulubionym bohaterem, cytatem lub ciekawym obrazkiem, wykorzystaj do tego papier transferowy. Dzięki niemu możesz stworzyć prasowanki na koszulki, które dodają im oryginalności. Możesz zamówić T-shirty z gotowymi obrazkami przez internet lub wykonać je samodzielnie w domu. Dzięki tej metodzie masz duży wybór i jedynie co cię ogranicza, to twoja wyobraźnia. 

Bluzka z frędzelkami

Kolejnym ciekawym sposobem, aby przyozdobić swoją koszulkę, jest dodanie do niej frędzli. Na początku musisz ustalić, jak długie mają być i zaznaczyć wysokość na ubraniu. Użyj nożyczek, aby wyciąć podłużne pasy o dowolnej grubości. Zacznij wykonywać tę czynność od dołu. Powstaną tak frędzle. Możesz zostawić je w takiej postaci, związać lub dodać do nich koraliki. Wszystko zależeć będzie od twojej koncepcji oraz stylu. 

Bluzka z ozdobnymi plecami

Ozdabianie koszulek nie musi kończyć się tylko na ich przodzie. Na ich odwrocie również możesz coś umieścić. Dobrym pomysłem będą naklejki z własnym nadrukiem. Jest to również sposób, aby stworzyć swoje własne firmowe T-shirty lub spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby. Jeśli szukasz miejsca, w którym wykonasz takie naklejki, odwiedź stronę https://naklejkon.pl/

Bluzka z motywem witrażowym

Jeśli chcesz wyróżnić się wśród znajomych, stwórz bluzkę z motywem witrażowym. Do tego będą ci potrzebne dwie koszulki. Na jednej z nich wycinasz wzór na plecach. Drugą wykorzystujesz jako podszewka, która stworzy piękny witraż. Sprawdzą się do tego T-shirty o kontrastowych barwach, aby jeszcze bardziej podkreślić mozaikę. 

Bluzka na ramiączkach

Jeśli chcesz, aby w twojej szafie znalazły się inne ubrania niż bluzki z dłuższym rękawem, zmień je w T-shirty na ramiączkach. Jest na to bardzo prosty sposób. Wystarczy, że położysz ubrania na tylnej stronie, po czym obrysujesz miejsce do odcięcia — czyli w tym przypadku rękawy. Jeśli chcesz, możesz dodatkowo zmienić przednie wycięcie w łódeczkę lub serek. Później wystarczy odciąć niepotrzebne elementy i wykończyć na maszynie.

Przeróbki koszulek to ciekawe zajęcie, dzięki któremu otrzymasz unikalne i spersonalizowane ubrania. Możesz zmieniać tak jednakowo nowe, jednokolorowe rzeczy jak również te stare, które straciły swoje barwy. 

Fot.Cristofer Maximilian/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*