Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na pocałunkach!

Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na pocałunkach!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stara miłość nie rdzewieje. Idealnym przykładem jest piosenkarka Jennifer Lopez oraz aktor Ben Affleck. Od dwóch tygodni aktor i piosenkarka widywani są razem i media na całym świecie nie mogły powstrzymać się przed spekulacjami, że znowu zostali parą.

Teraz plotki się potwierdziły! Jennifer i Ben zostali przyłapani na pocałunkach podczas ćwiczeń na siłowni piosenkarki w Miami. Gwiazdy przyjechały osobno i ćwiczyły z innymi trenerami, ale wcale nie mieli zamiaru kryć się ze swoimi uczuciami. Cały czas trzymali się blisko siebie, co jakiś czas przytulając się i flirtując.

Historia związku

Para poznała się w grudniu 2001 roku na planie filmu „Gigli”. W kwietniu 2002 roku amerykańskie tabloidy rozpisywały się o romansie Jennifer i Bena, kilka miesięcy później w listopadzie na palcu piosenkarki pojawił się ogromny, wart 2,5 miliona dolarów pierścionek zaręczynowy z różowym diamentem. Zakochani wyznaczyli datę ślubu na 14 września 2003 roku. Jednak ceremonia została przełożona z powodu zbyt dużego zainteresowania mediów. Niestety ku rozpaczy wielu fanów gwiazdorskiej pary w styczniu 2004 roku Jennifer Lopez poinformowała o zakończeniu związku z Benem Affleckiem.

Rok później aktor poślubił Jennifer Garner, z która ma trójkę dzieci. Para niestety rozstała się w 2018 roku. J Lo w 2004 roku wyszła za mąż za piosenkarza Marca Anthony’ego. Związek zakończył się rozwodem w 2014 roku. Od tamtego czasu Lopez była w kilku związkach, a ostatnio zaręczyła się z baseballistą Alexem Rodriguezem. Para niespodziewanie rozstała się na początku 2021 roku. 

Kolejna szansa

Krótko po zerwaniu zaręczyn z Alexem Rodriguezem Jennifer Lopez zaczęła spotykać się z Benem Affleckiem. Gwiazdy coraz częściej widywane są w swoim towarzystwie. Najpierw wyjechali razem do Montany, a później spędzili czas w domu Jennifer w Miami. Teraz zostali przyłapani na pocałunku, który powinien przekonać wszystkich niedowiarków, że Bennifer wrócili!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie są korzyści dla zdrowia serca, skóry i stawów z suplementacji tłuszczami nienasyconymi?
Jakie są korzyści dla zdrowia serca, skóry i stawów z suplementacji tłuszczami nienasyconymi?
Odkryj korzyści z suplementacji tłuszczami nienasyconymi dla twojego zdrowia. Dowiedz się, jak mogą one wspierać serce, skórę i stawy, a także jak wykorzystać te informacje dla poprawy swojego samopoczucia.
Największe ikony modowe 2019
Największe ikony modowe 2019
Nie każdy może być ikoną mody, jednak w świecie showbiznesu istnieją osoby, które mogą się nimi mianować. Posiadają niezwykły styl oraz klasę.
Damskie torebki – niezastąpione akcesorium dla każdej kobiety
Damskie torebki – niezastąpione akcesorium dla każdej kobiety
Damska torebka jest nieodłącznym elementem garderoby większości kobiet. Pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również jest ważnym elementem stylizacji i wyrazem osobowości. Dlatego warto poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach torebek i jak dobrać idealną torebkę dla siebie.
Ostatnie wpisy