Ta ważna postać jednak zagra w kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście!

Ta ważna postać jednak zagra w kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kultowy serial Seks w Wielkim Mieście który zakończył się w 2004 roku powraca na antenę pod nazwą „And Just Like That. Premiera jeszcze w tym roku na HBO Max. Od dawna mówiło się o tym, że Mr. Big, ukochany Carrie Bradshaw nie pojawi się w kontynuacji. Wiemy już jednak, że wcielający się w niego Chris Noth został jednak zaproszony do udziału w produkcji! Kto jeszcze wystąpi w kontynuacji, a kogo zabraknie ?

Informacja o angażu aktora do kontynuacji „Seks w Wielkim Mieście” na pewno ucieszyła fanów serialu. Czym byłby „Seks w Wielkim Mieście” bez Mr. Biga? W końcu fani serialu czekali wiele lat na to, aby Carrie i Mr. Big w końcu byli razem. Początkowo udział aktora nie był pewny, co bardzo zasmuciło wiernych widzów. Powstały spekulacje, że w kontynuacji Carrie Bradshaw miała wrócić do Aidana Shawa, granego przez Johna Corbetta, ponieważ aktor wcześniej wyraził chęci udziału w serialu. Na szczęście taki scenariusz nie dojdzie do skutku, ponieważ kilka dni temu Chris Noth potwierdził swój udział w serialu „And Just Like That”.

Obsada nowego „Seksu w Wielkim Mieście”

Możemy odetchnąć z ulgą, że Mr. Big jednak pojawi się w kontynuacji. Z potwierdzonych źródeł wiadomo jednak, że w serialu nie pojawi się jedna z kluczowych postaci, Samantha Jones, grana przez Kim Cattrall. Dla wielu fanów serialu jest to wielka strata. Nie ma co ukrywać, postać niezależnej kobiety sukcesu, która uwielbiała życie i mężczyzn, była jedną z najlepszych w serialu. Wiemy także, że pomimo wcześniejszych niepewności, w kontynuacji pojawi się David Eigenberg, który wcielał się w postać Steve’a Brady, męża Mirandy. Oprócz oryginalnej obsady w nowej produkcji zobaczymy również nowe kobiece postacie, które na razie nie są jeszcze przedstawione. Jedyne co wiadomo to to, że będą to kobiety różnorodnego pochodzenia, które mają być nowymi przyjaciółkami Carrie, Mirandy i Charlotte.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ranking najlepiej ubranych narodów w Europie. Jak wypadły w nim Polki?
Ranking najlepiej ubranych narodów w Europie. Jak wypadły w nim Polki?
Francuzi, Niemcy, czy Polacy - który naród znalazł się w TOP 10 najlepiej ubranych krajów w Europie? Sprawdź, od kogo można czerpać modowe inspiracje!
Olej Monoi – zastosowanie w pielęgnacji
Olej Monoi – zastosowanie w pielęgnacji
Ale jakie są właściwości tego wyjątkowego olejku i jakie miejsce może znaleźć w naszej codziennej pielęgnacji?
Dlaczego warto trenować pod okiem trenera personalnego?
Dlaczego warto trenować pod okiem trenera personalnego?
Trenowanie pod okiem trenera personalnego to inwestycja w zdrowie, sprawność fizyczną oraz ogólny rozwój osobisty.
Ostatnie wpisy