Kylie Jenner jednak nie jest miliarderką?

Kylie Jenner jednak nie jest miliarderką?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Amerykańska celebrytka, jak twierdzi “Forbes”, miała wraz z matką podawać fałszywe dane dotyczące swojego majątku. Chodziło o zawyżenie wartości prowadzonej przez nią firmy Kylie Cosmetics. Jenner odpowiedziała, że nie próbowała nikogo oszukać. 

Afera w “Forbes”

Sprawa ujrzała światło dzienne po tym, jak do redakcji “Forbesa” dotarły dokumenty, z których wynika, że majątek Jenner przedstawia się jako znacznie niższy, niż przyjmowano. Nadesłała je firma Coty, która w styczniu wykupiła od gwiazdy ponad połowę udziałów  Kylie Cosmetics. W artykule opublikowanym przez “Forbesa” stwierdzono: 

“Dokumenty ujawniły jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic rodziny. Firma Kylie jest znacznie mniejsza i mniej zyskowna, niż rodzina głosi w branży kosmetycznej i mediach”.

Majątek Jenner wart mniej niż miliard dolarów

Według obliczeń podanych przez czasopismo majątek celebrytki szacowany jest na około 900 milionów dolarów. Jenner w mediach społecznościowych stwierdziła, że “Forbes” podał niedokładne dane, ona sama zaś nie domagała się umieszczania na żadnej liście. W świetle sensacyjnych doniesień Kylie Jenner traci miano najmłodszej miliarderki na świecie, która sama wypracowała swoją fortunę.

View this post on Instagram

let’s skip to the good part💫💫

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy?
Jak wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy?
W momencie, gdy zaczynasz rozważać zaręczyny, wybór odpowiedniego pierścionka jest kluczowy. Ten symbol miłości i zobowiązania powinien odzwierciedlać Twoje uczucia i styl.
Buty dla panny młodej – jak dopasować je do sukni ślubnej?
Buty dla panny młodej – jak dopasować je do sukni ślubnej?
Szukasz wygodnego i stylowego obuwia na ślub? Podpowiadamy, jak je znaleźć.
3 najmodniejsze fasony sukienek na sezon jesień 2020
3 najmodniejsze fasony sukienek na sezon jesień 2020
Nie chcesz rezygnować jesienią z sukienek? I bardzo dobrze, bo w tym sezonie są one prawdziwym modowych hitem. Wejdź i sprawdź jakie fasony będą najmodniejsze!
Ostatnie wpisy