Louis Vuitton zaprojektował… luksusowe przyłbice

Lifestyle
Louis Vuitton zaprojektował… luksusowe przyłbice
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Maski i przyłbice towarzyszą nam ostatnio każdego dnia. W związku z pandemią koronawirusa prawdopodobnie będą one ogólnodostępne jeszcze przez długi czas. Coraz więcej znanych projektantów wypuszcza linię masek lub przyłbic, które poza funkcją ochronną wyglądają stylowo i lepiej komponują się z ubraniami na poszczególne okazje. Doskonałym przykładem na takie zjawisko jest nowa linia luksusowych przyłbic od Louis Vuitton, które mają soczewki fotochromatyczne, dzięki czemu ciemnieją w bezpośrednim świetle słonecznym.

Z takim gadżetem nie będziesz musiał nosić okularów przeciwsłonecznych razem z przyłbicą, by chronić twarz przed słońcem. Ten projekt jest zatem niezwykle funkcjonalny! Oprócz zaciemnienia w bezpośrednim świetle słonecznym LV Shield, jak ją nazywa firma, może również odchylić się do góry, dzięki czemu można ją nosić jako daszek. Produkt ma otaczający głowę pasek ze złotymi ćwiekami, który ozdobiony został także klasycznym nadrukiem monogramu Louis Vuitton. Seria zostanie wprowadzona na rynek 30 października i będzie dostępna w sprzedaży online, oraz w wybranych sklepach Louis Vuitton.

Podczas gdy różne źródła podają, że przyłbica ta będzie kosztować blisko 1000 USD, Louis Vuitton nie potwierdził tych informacji, mówiąc tylko, że cena nie została jeszcze potwierdzona. I chociaż projekt Louis Vuitton jest wyraźnie przeznaczony dla konsumentów z zamiłowaniem do luksusu, łatwo wyobrazić sobie tę innowację w innych zastosowaniach np. jako przyłbica dla pracowników ekskluzywnych restauracji. Tego typu rozwiązanie sprawdziłoby się też jako środek ochrony indywidualnej dla pracowników, którzy muszą wykonywać swoje obowiązki na zewnątrz, w blasku słońca. Przyłbica od Louis Vuitton to luksusowy projekt z wielki potencjałem w dzisiejszej rzeczywistości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wieczór Panieński – jak zorganizować niezapomnianą imprezę?
Wieczór Panieński – jak zorganizować niezapomnianą imprezę?
Poznaj propozycje na najlepsze, towarzyskie spotkanie kobiet tuż przed ślubem jednej z uczestniczek. 
Dla kogo przeznaczone są soczewki jednodniowe?
Dla kogo przeznaczone są soczewki jednodniowe?
Soczewki jednodniowe to świetny wybór dla osób, które chcą uniknąć niedogodności związanych z czyszczeniem i przechowywaniem soczewek kontaktowych lub dla tych, którzy mają problem z codziennym czyszczeniem soczewek kontaktowych. Są również idealne dla osób z suchymi oczami, ponieważ nie wymagają płukania.
Jakie nuty zapachowe wybierać na wieczór, a jakie na co dzień?
Jakie nuty zapachowe wybierać na wieczór, a jakie na co dzień?
Zapach to niewidzialny akcent, który odgrywa kluczową rolę w tym, jak jesteśmy postrzegani przez innych.
Ostatnie wpisy