LVMH udziela wsparcia finansowego młodym projektantom

LVMH udziela wsparcia finansowego młodym projektantom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Francuski koncern postanowił wesprzeć laureatów konkursu LVMH Prize organizowanego od 2013 r. Pieniądze mogą być przyznane w związku z trudnościami na rynku dóbr luksusowych, które pojawiły się z powodu koronawirusa.

Pomoc markom luksusowym

Pandemia dotknęła także marki luksusowe. LVMH zdecydowało się więc pomóc tym, których wcześniej wypromowało. Właściciel marek takich jak Louis Vuitton, Dior czy Givenchy bardzo mocno angażuje się w czasie pandemii – w marcu pojawiła się wiadomość, że w jego fabrykach rozpoczęto produkcję środków dezynfekcyjnych. Obecnie LVMH postanowiło działać w inny sposób. Jak zapowiedziała dyrektor grupy, Delphine Arnault:

“Misją nagrody LVMH jest wspieranie młodych, utalentowanych ludzi, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji. Fundusz umożliwi im utrzymanie własnej marki”. 

Na czym polega konkurs LVMH Prize?

Nagroda LVMH przyznawana jest od 2013 roku. Jej celem jest promowanie młodych twórców z branży dóbr luksusowych. W ubiegłym roku w jej ramach przyznano łącznie 300 tys. euro. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie olejki dodawać do kąpieli?
Jakie olejki dodawać do kąpieli?
Olejki dodawane do kąpieli mają wspaniałą moc. Zmiękczają skórę i działają antyseptycznie. Zwłaszcza olejek z drzewa herbacianego ma idealne działanie przeciwzapalne. Olejki sprawią, że nasza kąpiel będzie relaksująca i wyjątkowa.
Jakie czynniki zaostrzają objawy AZS?
Jakie czynniki zaostrzają objawy AZS?
Jakie czynniki mogą ją zaostrzać? Podpowiadamy.
Allegra Versace kończy 34 lata
Allegra Versace kończy 34 lata
Multimilionerka Allegra Versace skończyła niedawno 34 lata. Poznaj historię spadkobierczyni wielkiego majątku rodziny Versace.
Ostatnie wpisy