Medycyna estetyczna w czasach pandemii – oto innowacyjny zabieg ujędrniający bez zaangażowania specjalisty!

Medycyna estetyczna w czasach pandemii – oto innowacyjny zabieg ujędrniający bez zaangażowania specjalisty!
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

W czasie pandemii przez długi czas gabinety medycyny estetycznej były zamknięte. To nie oznacza, że w tym okresie próżnowały, wiele z nich poszerzyło swoją ofertę o innowacyjne rozwiązania – także te bez udziału osób trzecich!

Rok 2020 zapisze się na kartach historii jako czas epidemii koronawirusa. W tym okresie wiele usług było niedostępnych, niektóre z firm zmieniły zasady funkcjonowania lub nieco zmodyfikowały swoją ofertę. Utrudnione było także korzystanie z klinik medycyny estetycznej. Nawet gdy zostały już otwarte, to wiele osób bało się korzystania z ich usług mimo zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa, czy utrzymania dystansu. Obawiano się bowiem przebywania w małym pomieszczeniu z drugą osobą przez długi czas. Dlatego najlepsze i najnowocześniejsze salony postanowiły zaopatrzyć się w technologie, które pozwalają na wykonanie zabiegu bez udziału personelu. 

Modelowanie sylwetki inaczej niż zazwyczaj

Piękne, jędrne i młodo wyglądające ciało? Marzy o nim każda kobieta. Często same ćwiczenia oraz kosmetyki dostępne w drogeriach nie wystarczą. Dlatego wiele osób korzysta ze specjalistycznych zabiegów w klinikach medycyny estetycznej. Tylko te związane były rzecz jasna z towarzystwem specjalisty. Na szczęście branża beauty intensywnie się rozwija i jest otwarta na nowe technologie. A jedną z nich jest urządzenie Evolve, które kompleksowo i profesjonalnie modeluje naszą sylwetkę, a do tego nie musi nam przy tym towarzyszyć specjalista. Jak to? Otóż w gabinecie zamontowane są specjalne aplikatory, a wszystkie parametry można śledzić na monitorze. Dzięki temu bez problemu da się kontrolować zabieg zdalnie. Niektórzy mają jednak obawy: jak zgłosić pracownikowi kliniki, że coś jest nie tak? Tu także nie ma problemu, bowiem w zasięgu pacjenta znajdziemy przycisk, który pozwala szybko skontaktować się z personelem. 

Evolve – efekty są zaskakujące

Evolve łączy w sobie tak naprawdę 3 różne zabiegi, dzięki czemu działa na wielu płaszczyznach. Doskonale wysmukla ciało, ujędrnia je i modeluje. Najpierw zabieg rozpoczyna się włączeniem opcji Evolve Trim będącej połączeniem energii prądu RF (który dogłębnie ogrzewa skórę i próżnię do zasysania) oraz silnego masażu tkanki tłuszczowej. Dzięki podwyższonej temperaturze i zassaniu dochodzi do redukcji cellulitu – wówczas obumierają bowiem komórki tłuszczowe. 

Z kolei kolejna opcja – Evolve Tite – zapewnia maksimum ujędrnienia i napięcia skóry, a wszystko za sprawą specjalnie opracowanej metody stymulacji kolagenu. Wówczas prądem RF podgrzewa się głębsze warstwy naszej skóry. Na koniec Evolve Tone poprawia napięcie naszych mięśni za pomocą energii elektromagnetycznej wysyłanej przez aplikatory i stymulacji skurczów. 

Atutem korzystania z Evolve jest to, że podczas jednej sesji wykonywane są zabiegi na różne partie ciała. Aby efekt był trwały, warto wykonać kilka sesji. Efekty zauważymy szybko i będą naprawdę spektakularne. Ważne jest także to, iż korzystanie z urządzenia jest bezbolesne, ewentualnie mało bolesne (jeśli ustawimy większą intensywność). Po zabiegu nie ma potrzeby regeneracji czy rekonwalescencji. Dzięki temu można go wykonać o dowolnej porze dnia – nawet w trakcie pracy – i później spokojnie wrócić do swoich obowiązków. 

Evolve ma coraz większe grono fanów wśród polskich gwiazd. Chętnie korzystają z niego np. Małgorzata Rozenek-Majdan czy Natalia Siwiec. Gdzie więc szukać gabinetu, w którym można będzie ujędrnić swoje ciało i wysmuklić sylwetkę bez zaangażowania specjalisty? Taki zabieg oferuje m.in. Klinika Skin Concept w Warszawie.

Zdj. główne: Chelsea shapouri/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na czym polega mezoterapia?
Na czym polega mezoterapia?
Mezoterapia to doskonały zabieg pozwalający na uporanie się z wieloma problemami skórnymi. Dowiedz się, jak dokładnie wygląda ten zabieg oraz jakie przynosi korzyści.
Wielorazowe opakowania na kosmetyki – tak czy nie?
Wielorazowe opakowania na kosmetyki – tak czy nie?
Wielorazowe opakowania na kosmetyki mogą bardzo pomóc w ochronie naszego klimatu. Są świetną ozdobą do łazienki, a przy okazji nie wpływają negatywnie na środowisko.
Z czym najlepiej prezentują się legginsy?
Z czym najlepiej prezentują się legginsy?
Legginsy to nie tylko wygodny wybór na leniwy dzień w domu, to także świetne uzupełnienie stylizacji na wyjście z koleżankami.
Ostatnie wpisy