Podsumowujemy 2021 rok w show-biznesie. Oto najważniejsze wydarzenia!

Podsumowujemy 2021 rok w show-biznesie. Oto najważniejsze wydarzenia!
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Rok 2021 powoli dobiega końca. Zostawi po sobie mnóstwo wspomnień, lekcji oraz wydarzeń, które już na zawsze będą z nami w pamięci. W minionym roku witaliśmy na świecie przedstawicieli nowego pokolenia, żegnaliśmy wielkich ludzi, byliśmy świadkami wypowiedzenia sakramentalnego „tak” oraz śledziliśmy burzliwe rozstania. Sprawdź, jakimi wydarzeniami w show-biznesie żyła cała Polska!

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego

Choć oboje są bardzo młodzi, dla niejednych z nas byli wzorem prawdziwej miłości. Razem prezentowali się naprawdę pięknie i nikt nie spodziewał się, że ich uczucie wygaśnie. Niestety przyłapana na czułościach z Jakubem Lipowskim Wiktoria oznajmiła, że nie jest już z Adamem.

Narodziny córki Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Losy aktorskiej rodziny Zborowskich śledzą całe rzesze fanów. Wieść o jej powiększeniu wywołała ogromną radość i poruszenie, nie tylko wśród najbliższych. Nadzieja, córka Zofii i Andrzeja, przyszła na świat kilka dni przed ich drugą rocznicą ślubu.

Baron i Sandra Kubicka zostali parą

Gdy ubiegłej jesieni Baron zerwał ze swoją dotychczasową partnerką, Blanką Lipińską, wszyscy zastanawiali się, kto tym razem skradnie jego serce. Dokładnie po roku wyszło na jaw, że udało się to modelce Sandrze Kubickiej. Życzymy szczęścia!

Moda na brzydotę

Kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej dotyczący internetowej „mody na brzydotę” spotkał się z ogromną falą krytyki zarówno od strony internautów, jak i celebrytów. Swoje oburzenie wyraziła m.in. koleżanka z planu Agnieszki, Kaja Paschalska, pisząc: „Jak bardzo można się zatracić w kreowaniu siebie w strachu przed oceną innych”.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu

Choć pogłoski na temat planowanego ślubu pary krążyły już od jakiegoś czasu, narzeczeni jak najdłużej starali się utrzymać to wielkie wydarzenie w tajemnicy. Ślub był jak z bajki: dwie białe suknie, bryczka z białym koniem, piętrowy tort, a swój pierwszy taniec para zatańczyła do utworu „Miłość rośnie wokół nas”.

Pożegnanie Krzysztofa Krawczyka

W 2021 r. pożegnaliśmy legendę polskiej piosenki, Krzysztofa Krawczyka. To przy jego utworach mogliśmy płynąć „parostatkiem w piękny rejs” lub „zatańczyć jeszcze raz”. Artysta żył z rozmachem, a o życiowych doświadczeniach opowiadał w wykonywanych utworach. Krawczyk zmarł w drugi dzień świąt wielkanocnych.

Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Rozstanie pary podróżników było dla ich fanów ogromnym szokiem, gdyż do zerwania doszło zaledwie trzy miesiące po ślubie. W internecie zaczęły krążyć plotki, że to właśnie małżeństwo było gwoździem do trumny ich związku.

Otwarcie restauracji Roberta Lewandowskiego

Najsławniejszy polski piłkarz Robert Lewandowski udowadnia, że nie samą piłką nożną człowiek żyje. W 2021 r. sportowiec otworzył w Warszawie swoją pierwszą restaurację NINE’s Restaurant & Sports Bar. Za menu odpowiada sam Tadeusz Müller. Dzięki rozmieszczonym na terenie sali telebimom podczas posiłku można oglądać transmisje meczów i kibicować swojej ulubionej drużynie.

Problemy z prawem Beaty Kozidrak

Liderka zespołu Bajm na początku września została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. W listopadzie sąd wydał wyrok, skazując Kozidrak na karę finansową, zakaz prowadzenia pojazdów oraz pół roku wykonywania prac społecznych.

Zdj. główne: Moritz Knöringer/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wiosenne ubranka dla dzieci
Wiosenne ubranka dla dzieci
Wiosna bywa kapryśna, dlatego powinieneś szczególnie zadbać o odpowiedni dobór ubrań dla swojego maluszka. Sprawdź, jak najlepiej przygotować dziecko na tę porę roku!
Modowe lekcje od Beyonce, królowej błysku i pewności siebie
Modowe lekcje od Beyonce, królowej błysku i pewności siebie
Poznaj żelazne zasady stylu według ikony dzisiejszej popkultury Beyonce!
Żel akrylowy do paznokci – Twój klucz do nieskazitelnych paznokci
Żel akrylowy do paznokci – Twój klucz do nieskazitelnych paznokci
Osiągnij doskonały manicure dzięki żelowi akrylowemu do paznokci. Wytrzymały, kolorowy i łatwy w aplikacji - Twój klucz do perfekcji!
Ostatnie wpisy