Selena Gomez w kampanii strojów kąpielowych w duchu body positive

Selena Gomez w kampanii strojów kąpielowych w duchu body positive
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artystka stworzyła najnowszą kampanię strojów kąpielowych marki La’Mariette i wystąpiła w niej jako modelka. Zdjęcia zostały opublikowane bez żadnej obróbki graficznej, dzięki czemu możemy podziwiać jej naturalne (nie)idealne ciało. Kampania została bardzo dobrze odebrana przez fanów marki i Seleny Gomez.

Piosenkarka to zdecydowanie ikona wielu młodych ludzi. Jej konto na Instagramie przez wiele lat było numerem jeden pod względem ilości obserwatorów. Obecnie Gomez może się pochwalić zawrotną liczbą 242 miliony obserwujących. Zdjęcia które zostały opublikowane ukazując ciało artystki takie jakie jest idealnie wpisują się w ruch body positive. Poprzez tą kampanię marka jak i sama Gomez chcą zachęcić kobiety do pokochania swojego ciała i wesprzeć ich w akceptowaniu pewnych wad figury.

Selena Gomez i body posivite

Artystka niejednokrotnie wspominała, że jej zawrotna kariera i popularność odbiły piętno na jej zdrowiu psychicznym i fizycznym. Piosenkarka od lat zmaga się z wahaniami wagi, które są wynikiem jej choroby. Gomez choruje na toczeń, przez który parę lat temu musiała poddać się przeszczepowi nerki. Choć piosenkarka na czerwonym dywanie czy na swoim Instagramie zawsze wygląda nieskazitelnie, stara się zaszczepić w młodych ludziach miłość do samych siebie. Stąd też pomysł na kampanię strojów kąpielowych bez retuszu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kylie Jenner i jej sposób na french manicure
Kylie Jenner i jej sposób na french manicure
Szukasz pomysłu i inspiracji na odważny manicure? Sprawdź, jak wyróżniła się Kylie Jenner i jaki jest jej sposób na manicure.
Jakie powinny być rolki dla chłopców?
Jakie powinny być rolki dla chłopców?
Prowadzenie aktywnego stylu życia jest ważne dla rozwoju każdego dziecka. Jazda na rolkach to jedna z popularnych form rekreacji, która […]
Piosenkarka Dua Lipa została najnowszą twarzą marki Puma
Piosenkarka Dua Lipa została najnowszą twarzą marki Puma
Dua Lipa właśnie dołączyła do rodziny Puma. Będzie inspirować młode kobiety do walki o sukces poprzez sport i kulturę.
Ostatnie wpisy