Ślub jak z bajki – jak wyglądała Nicola Peltz-Beckham?

Ślub jak z bajki – jak wyglądała Nicola Peltz-Beckham?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama był długo wyczekiwanym wydarzeniem w świecie gwiazd. Jak się prezentowała panna młoda?

Wiele osób porównuje ceremonię Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama do bajkowego ślubu. Ona – piękna blondynka, wschodząca gwiazda filmowa, on – syn jednej z najbardziej znanych rodzin brytyjskich. Oboje młodzi i za sprawą rodziców – bardzo bogaci. Nie ma więc co się dziwić, że media żyły ich ślubem już od kilku miesięcy. 

Największe zainteresowanie budziła panna młoda. Zastanawiano się, jak się zaprezentuje w tak ważnym dla siebie dniu. Nicola Peltz zdecydowała się założyć suknię Valentino Haute Couture z robiącym wrażenie długim trenem. Dopasowana kreacja pięknie podkreślała zgrabną sylwetkę panny młodej. Do tego założyła długi, koronkowy welon oraz rękawiczki za łokieć. Makijaż i fryzura nawiązywały do lat 90. i inspirowane były Claudią Schiffer. Całość prezentowała się efektownie i stylowo, można mieć pewność, że taka stylizacja będzie inspiracją dla przyszłych panien młodych.

Zdj. główne: Tom Pumford/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Eppram –  autorska kolekcja ubrań od Maffashion i Lany Nguyen
Eppram – autorska kolekcja ubrań od Maffashion i Lany Nguyen
Zobacz nową kolekcję ubrań marki Eppram - autorstwa Maffashion i Lany Nguyen.
Wybierz bodystocking i olśniewaj swoją kobiecością!
Wybierz bodystocking i olśniewaj swoją kobiecością!
Ta erotyczna bielizna cały czas zyskuje grono nowych wielbicielek. Jest efektownym kostiumem, który wspaniale zdobi kobiece ciało. Zdecydowanie się w nim wyróżnisz i podkreślisz atuty swojej sylwetki.
Długie sukienki dla dużych rozmiarów – wyrażanie stylu i elegancji bez kompromisów
Długie sukienki dla dużych rozmiarów – wyrażanie stylu i elegancji bez kompromisów
Długie sukienki dla dużych rozmiarów to prawdziwe skarby w świecie mody, które pozwalają kobietom o pełniejszych sylwetkach wyrazić swój styl, elegancję i pewność siebie.
Ostatnie wpisy