Spektakularna przemiana Bartłomieja Misiewicza

Spektakularna przemiana Bartłomieja Misiewicza
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Były rzecznik MON, Bartłomiej Misiewicz, znany z niezbyt gustownego stylu, nocnego imprezowania, a także licznych wpadek, nie tylko modowych, przeszedł spektakularną metamorfozę. Schudł aż 43 kilogramy i naprawdę zadbał o wizerunek. Jest nie do poznania!

O Bartłomieju Misiewiczu zrobiło się głośno za sprawą objęcia przez niego stanowiska rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej – na funkcję tę mianował go sam Antoni Macierewicz. Niestety, liczne wpadki, a także pojawiające się zarzuty złego rozporządzania majątkiem państwowym oraz wykorzystywania wpływów sprawiły, że CBA w ubiegłym roku zapukały do drzwi byłego rzecznika MON. Sam zainteresowany wciąż walczy o dobre imię na ławie sądowej.

Złe doświadczenia nie powstrzymały jednak zapału Misiewicza i planów otwarcia nowej działalności, którą sygnuje teraz swoim nowym, odmienionym wizerunkiem. Można powiedzieć, że areszt, w którym spędził 5 miesięcy, mu służył, bowiem były rzecznik schudł wówczas aż 25 kilogramów, a fakt ten zainspirował go do dalszych pozytywnych zmian. Misiewicz przyznaje, że to zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych była kluczowa w jego przemianie. Efekty widać gołym okiem: po pucałowatych policzkach i charakterystycznym odstającym brzuszku nie ma ani śladu. Widać również, że Barłomiej obecnie z większą starannością dobiera garderobę. Dobrze skrojony dwurzędowy garnitur doskonale podkreśla walory sylwetki, a strzyżenie oraz zarost dodają mu stylu.

A jak wam podoba się odmieniony Bartłomiej Misiewicz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Modne jesienne stylizacje dla niego
Modne jesienne stylizacje dla niego
Czy wiesz, co będzie modne w najbliższym sezonie? Podpowiadamy, jakie ubrania warto mieć w garderobie i jak je ze sobą komponować, żeby wyglądać stylowo jesienią.
Czego nie może zabraknąć w twojej garderobie na wiosnę i lato 2023?
Czego nie może zabraknąć w twojej garderobie na wiosnę i lato 2023?
Od zwiewnych sukienek po modne dodatki - przygotowaliśmy zestawienie najgorętszych trendów, które powinny znaleźć się w twojej garderobie na nadchodzący sezon.
Te polskie gwiazdy mają własne marki odzieżowe!
Te polskie gwiazdy mają własne marki odzieżowe!
Polskie gwiazdy dobrze wiedzą, jak wykorzystać swoją popularność oraz wyczucie stylu. Sprawdź, które ich marki odzieżowe zasługują na uznanie.
Ostatnie wpisy