Tydzień mody haute couture 2020 do obejrzenia w sieci

Tydzień mody haute couture 2020 do obejrzenia w sieci
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Branża modowa musiała w tym roku przejść olbrzymie przeobrażenie. Pandemia spowolniła każdą dziedzinę życia, a każde spowolnienie dla mody jest wyjątkowo dotkliwe. Wydarzeniem, które przejdzie do historii, był paryski tydzień mody, tym razem przeniesiony całkowicie do sieci.

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa pokazy mody na sezon jesień-zima 2020/2021 musiały odbyć się online, bez publiczności. Z pewnością wydarzenie to budziło spore emocje, niemniej jednak nie da się ukryć, że były one znacznie mniejsze niż zazwyczaj. 

Instytucja zarządzająca francuskim sektorem mody – Fédération de la Haute Couture, musiała podjąć trudną decyzję o przeniesieniu tygodnia mody do sieci. Już na początku lipca prezentowane były kolekcje haute-couture. O ile branża modowa mogła wiele na tym stracić, o tyle wielkie serwisy internetowe zdecydowanie zyskały. Organizatorzy wydarzenia musieli bowiem nawiązać współpracę z YouTube, Google, Instagram, agencją Hylunk czy z portalami streamingowymi, takimi jak Weibo, WeChat i Red Book. 

Pokazy z tygodnia mody haute-couture można obejrzeć online, choć nie wszystkie dostępne są dla osób niezwiązanych z branżą. Na stronie pokazu haute-couture 2020 znaleźć można listę pokazów, które obejrzeć mogą wszyscy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dla kogo przeznaczone są soczewki jednodniowe?
Dla kogo przeznaczone są soczewki jednodniowe?
Soczewki jednodniowe to świetny wybór dla osób, które chcą uniknąć niedogodności związanych z czyszczeniem i przechowywaniem soczewek kontaktowych lub dla tych, którzy mają problem z codziennym czyszczeniem soczewek kontaktowych. Są również idealne dla osób z suchymi oczami, ponieważ nie wymagają płukania.
Sukienki na wesele – jakie modele wybrać na specjalną okazję?
Sukienki na wesele – jakie modele wybrać na specjalną okazję?
Sukienki na wesele to jeden z najważniejszych elementów damskiej garderoby. W tym artykule omawiamy, jakie modele sukienek są najlepsze na tę okazję oraz jak dopasować je do swojego stylu i figury.
Lenny Kravitz zachwyca w kampanii perfum Saint Laurent
Lenny Kravitz zachwyca w kampanii perfum Saint Laurent
Lenny Kravitz nową twarzą i rzecznikiem marki Saint Laurent Beaute. Artysta zachwyca stylem i seksapilem.
Ostatnie wpisy