Selena Gomez pokazała długo skrywaną bliznę!

Selena Gomez pokazała długo skrywaną bliznę!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Selena Gomez zamieściła na swoim Instagramie bardzo poruszające zdjęcie. Pozuje na nim z blizną, którą do tej pory starała się ukryć przed światem. To pamiątka po operacji transplantacji nerki.

Selena Gomez, piosenkarka, aktorka i producentka, od 2017 roku zmagała się z rzadką chorobą reumatyczną o podłożu autoimmunologicznym – toczniem rumieniowatym. To trudne w leczeniu schorzenie, które atakuje różne narządy: płuca, wątrobę, serce czy nerki i może doprowadzić nawet do śmierci. Nic więc dziwnego, że artystka niezwłocznie po diagnozie została poddana operacji transplantacji nerki – dawczynią była jej przyjaciółka Francia Raisa. Po udanej operacji u Seleny wykryto jednak niestety leukopenię, która przyczyniła się do jej załamania psychicznego.

Obecnie Selena czuje się lepiej i powoli wraca do mediów społecznościowych. Trudne chwile niewątpliwie odcisnęły swoje piętno, jednak dziś artystka nie boi się pokazać światu i dumnie pozuje z trudną pamiątką, którą do tej pory starała się ukryć nawet przed najbliższymi.

„Gdy przeszłam transplantację nerki, pamiętam że pokazywanie blizny było dla mnie bardzo trudne. Nie chciałam jej na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które ją zasłaniały. Teraz, bardziej niż kiedyś, czuję się pewna siebie, przez to co przeszłam… i jestem dumna z tego powodu” – tak na swoim Instagramie napisała Selena. Przy okazji artystka pogratulowała marce La Mariette (na zdjęciu pozuje w jej kostiumie) za to, co robi dla kobiet.

https://www.instagram.com/p/CFhtu__j9zy/?utm_source=ig_embed

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prosta w pielęgnacji biżuteria to marzenie każdej z nas
Prosta w pielęgnacji biżuteria to marzenie każdej z nas
Każda miłośniczka biżuterii wie, że aby cieszyć się jej wyglądem przez długie lata, należy ją odpowiednio pielęgnować, przechowywać i chronić przed czynnikami zewnętrznymi.
Jakie palety cieni wybrać na jesień i zimę?
Jakie palety cieni wybrać na jesień i zimę?
Choć za oknem wietrznie i ponuro, Ty możesz pozostać promienna! Wystarczy odpowiedni makijaż, by wyjść chandrze naprzeciw. Jakie palety cieni wybrać na zimę? Sprawdź!
Jak wybrać vaporizer dla siebie
Jak wybrać vaporizer dla siebie
Zastanawiasz się, który vaporizer będzię najlepszy dla Ciebie? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jakie czynniki należy uwzględnić przy wyborze urządzenia do inhalacji parą.
Ostatnie wpisy