Selena Gomez pokazała długo skrywaną bliznę!

Selena Gomez pokazała długo skrywaną bliznę!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Selena Gomez zamieściła na swoim Instagramie bardzo poruszające zdjęcie. Pozuje na nim z blizną, którą do tej pory starała się ukryć przed światem. To pamiątka po operacji transplantacji nerki.

Selena Gomez, piosenkarka, aktorka i producentka, od 2017 roku zmagała się z rzadką chorobą reumatyczną o podłożu autoimmunologicznym – toczniem rumieniowatym. To trudne w leczeniu schorzenie, które atakuje różne narządy: płuca, wątrobę, serce czy nerki i może doprowadzić nawet do śmierci. Nic więc dziwnego, że artystka niezwłocznie po diagnozie została poddana operacji transplantacji nerki – dawczynią była jej przyjaciółka Francia Raisa. Po udanej operacji u Seleny wykryto jednak niestety leukopenię, która przyczyniła się do jej załamania psychicznego.

Obecnie Selena czuje się lepiej i powoli wraca do mediów społecznościowych. Trudne chwile niewątpliwie odcisnęły swoje piętno, jednak dziś artystka nie boi się pokazać światu i dumnie pozuje z trudną pamiątką, którą do tej pory starała się ukryć nawet przed najbliższymi.

„Gdy przeszłam transplantację nerki, pamiętam że pokazywanie blizny było dla mnie bardzo trudne. Nie chciałam jej na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które ją zasłaniały. Teraz, bardziej niż kiedyś, czuję się pewna siebie, przez to co przeszłam… i jestem dumna z tego powodu” – tak na swoim Instagramie napisała Selena. Przy okazji artystka pogratulowała marce La Mariette (na zdjęciu pozuje w jej kostiumie) za to, co robi dla kobiet.

https://www.instagram.com/p/CFhtu__j9zy/?utm_source=ig_embed

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 pomysłów na prezent dla siostry
5 pomysłów na prezent dla siostry
Wiele osób, które szukają upominku dla bliskiej osoby, ma problem z podjęciem ostatecznej decyzji. Dylematów jest mnóstwo, bo choć dobrze znamy swoją rodzinę, to niekiedy ciężko trafić w gust.
Marki premium do pracy? Sprawdź, jak je stylizować
Marki premium do pracy? Sprawdź, jak je stylizować
Bądź modna w biurze i wyraź siebie. Sięgnij po marki premium, które znajdziesz w asortymencie sklepu ubierzsie.com.
Letnie stylizacje do pracy w stylu gwiazd
Letnie stylizacje do pracy w stylu gwiazd
Zainspiruj się stylizacjami gwiazd i wybierz idealną kreacje do biura w letnie dni.
Ostatnie wpisy