Selena Gomez pokazała długo skrywaną bliznę!

Selena Gomez pokazała długo skrywaną bliznę!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Selena Gomez zamieściła na swoim Instagramie bardzo poruszające zdjęcie. Pozuje na nim z blizną, którą do tej pory starała się ukryć przed światem. To pamiątka po operacji transplantacji nerki.

Selena Gomez, piosenkarka, aktorka i producentka, od 2017 roku zmagała się z rzadką chorobą reumatyczną o podłożu autoimmunologicznym – toczniem rumieniowatym. To trudne w leczeniu schorzenie, które atakuje różne narządy: płuca, wątrobę, serce czy nerki i może doprowadzić nawet do śmierci. Nic więc dziwnego, że artystka niezwłocznie po diagnozie została poddana operacji transplantacji nerki – dawczynią była jej przyjaciółka Francia Raisa. Po udanej operacji u Seleny wykryto jednak niestety leukopenię, która przyczyniła się do jej załamania psychicznego.

Obecnie Selena czuje się lepiej i powoli wraca do mediów społecznościowych. Trudne chwile niewątpliwie odcisnęły swoje piętno, jednak dziś artystka nie boi się pokazać światu i dumnie pozuje z trudną pamiątką, którą do tej pory starała się ukryć nawet przed najbliższymi.

„Gdy przeszłam transplantację nerki, pamiętam że pokazywanie blizny było dla mnie bardzo trudne. Nie chciałam jej na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które ją zasłaniały. Teraz, bardziej niż kiedyś, czuję się pewna siebie, przez to co przeszłam… i jestem dumna z tego powodu” – tak na swoim Instagramie napisała Selena. Przy okazji artystka pogratulowała marce La Mariette (na zdjęciu pozuje w jej kostiumie) za to, co robi dla kobiet.

https://www.instagram.com/p/CFhtu__j9zy/?utm_source=ig_embed

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Maffashion zmieniła kolor włosów!
Maffashion zmieniła kolor włosów!
Maffashion nie jest już blondynką. Czy jest jej do twarzy w nowym kolorze włosów?
Dlaczego warto zdecydować się na buty damskie Geox?
Dlaczego warto zdecydować się na buty damskie Geox?
Buty damskie Geox to idealna okazja do tego, by skorzystać z propozycji kupienia obuwia, które będzie przepuszczało wilgoć. Dzięki temu, iż są one na polskim rynku od wielu lat i przez cały czas udoskonalane nie ma problemu z kupnem butów dla pań najlepszej jakości.
Koszulki DC Comics: Wyraź swoją moc w stylu
Koszulki DC Comics: Wyraź swoją moc w stylu
Koszulki z motywami postaci z uniwersum DC Comics to nie tylko element garderoby, ale także wyraz fascynacji superbohaterami i bohaterkami.
Ostatnie wpisy