Jak dobrać dodatki ślubne do dekoracji sali?

Lifestyle
Jak dobrać dodatki ślubne do dekoracji sali?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Warto zadbać o to, żeby dekoracje weselne, wystrój sali, zaproszenia i tort były utrzymane w jednej konwencji. Dzięki temu uroczystość będzie stylowa, a także zachowa spójny i elegancki charakter. Przeczytaj, na co zwrócić uwagę przy wyborze dekoracji do sali weselnej. 

Styl uroczystości 

Przy organizacji ślubu należy dobrze przemyśleć styl uroczystości. Do najpopularniejszych należą: klasyczny, rustykalny, boho, minimalistyczny i nowoczesny. Warto zdecydować się na jeden styl i trzymać się go konsekwentnie w trakcie organizacji. Pomieszanie różnych konwencji może dać oryginalny efekt, jednak dużo częściej brak spójności kojarzy się z kiczem i brakiem zdecydowania ze strony Pary Młodej. Na stronie https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/ dostępne są zaproszenia weselne pasujące do uroczystości o różnym tonie. Trzeba pamiętać o tym, że zaproszenia pełnią funkcję informacyjną, a ich oprawa graficzna jest dla gości sygnałem na temat stylu, w jakim odbędzie się przyjęcie.

Motyw przewodni 

Dobrą praktyką przy organizowaniu ślubu i wesela jest wybór motywu przewodniego oraz dominującej kolorystyki. Powtarzający się, spersonalizowany motyw można umieścić na zaproszeniu, prezentach dla gości czy winietkach, dzięki czemu stanie się symbolem uroczystości i będzie przywoływał miłe wspomnienia. Przy wyborze motywu należy wziąć pod uwagę obecne trendy, a przede wszystkim wybrać styl, który pasuje do upodobań Pary Młodej.

Oprawa florystyczna 

Ważnym elementem dekoracji sali są bez wątpienia kwiaty. Tutaj również warto wybrać dwa- trzy rodzaje kwiatów i tworzyć z nich kompozycje na stoły, girlandy oraz bukiety. Kwiaty powinny zostać dopasowane do ogólnego wyglądu sali, a także tortu weselnego czy kreacji Panny Młodej. Najlepiej skorzystać z porad profesjonalnych florystów, którzy specjalizują się w dekorowaniu sal weselnych. 

Dekoracja stołów weselnych 

Aby uniknąć stresu związanego z przypadkowym zajmowaniem miejsc przez gości, warto zamówić eleganckie winietki ślubne. Przemyślane rozmieszczenie gości przy stołach pozwoli zapewnić wszystkim komfort i odpowiednie towarzystwo. Wybierając wzór na winietki należy kierować się stylistyką i motywem przewodnim organizowanego przyjęcia oraz wyglądem pozostałych dekoracji. Szeroki wybór pięknych winietek ślubnych można znaleźć na stronie: https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/winietki-slubne/. Wiele Par Młodych decyduje się również na wypożyczenie stylowych pokrowców na krzesła oraz wykonanie powitalnych tablic dekoracyjnych. 

Albumy pamiątkowe 

W sali weselnej warto przygotować miejsce, w którym goście będą mogli zrobić sobie zdjęcie i wpisać się do księgi pamiątkowej. Wpisy z życzeniami, poradami i wierszykami to pamiątka na całe życie i źródło miłych wspomnień. Dobrym pomysłem jest zamówienie spersonalizowanego albumu z imionami Pary Młodej oraz datą ceremonii. Szeroki wybór stylowych albumów można znaleźć na:

https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ksiegi-gosci-weselnych/

Zdj. główne: Cinematic Imagery/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mocne kolory na jesień – propozycja od Molton
Mocne kolory na jesień – propozycja od Molton
Zobacz najnowszą kolekcję kolorowych płaszczy od marki Molton!
Letnie stylizacje do pracy w stylu gwiazd
Letnie stylizacje do pracy w stylu gwiazd
Zainspiruj się stylizacjami gwiazd i wybierz idealną kreacje do biura w letnie dni.
Bongo: Fascynująca podróż do świata fajki wodnej
Bongo: Fascynująca podróż do świata fajki wodnej
W tym artykule zapraszamy Cię na fascynującą podróż do świata bongo, gdzie dowiesz się więcej o historii, budowie i kulturze związanym z tym instrumentem
Ostatnie wpisy