Maffashion została mamą!

Maffashion została mamą!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Popularna blogerka modowa zamieściła wczoraj wieczorem (16 września) na Instagramie zdjęcie Sebastian Fabijańskiego, świeżo upieczonego taty, z maluchem! 

Julia Kuczyńska, znana bardziej jako Maffashion, pochwaliła się na swoim instagramowym koncie, że została mamą i to już 10 września. To właśnie wtedy maluch przyszedł na świat, jednak zdjęcie zamieściła blisko tydzień później. Julka jak na razie nie zdradza ani płci, ani imienia dziecka, natomiast samo zdjęcie podpisała tajemniczym BJF. Wedle plotek Sebastian Fabijański miał zdradzić, że spodziewa się syna, i po ubranku malucha można wnioskować, że to faktycznie chłopiec, ale póki co musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie.

Sebastian Fabijański również pochwalił się, że został tatą i na swoim instagramowym koncie zamieścił fotę, jednak on postawił na czarno-białe zdjęcie Julki. Pod zdjęciem, podobnie jak u Maffashon, widnieje jedynie data urodzin i tajemnicze BJF.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Paryski Tydzień Mody już we wrześniu
Paryski Tydzień Mody już we wrześniu
Paryski tydzień mody ma odbyć się między 28 wrześniem a 6 październikiem. Organizatorzy zastrzegają jednak zmianę terminu ze względu na koronawirusa. Niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów.
Jaki biustonosz wybrać pod letnią sukienkę?
Jaki biustonosz wybrać pod letnią sukienkę?
Wybór odpowiedniego biustonosza pod letnią sukienkę nie należy do najłatwiejszych. Na szczęście dzięki regulowanym ramiączkom, czy wycięciom z łatwością poradzimy sobie z tym problemem.
Jak poprawić codzienną mobilność dzięki użyciu chodzików dla seniorów?
Jak poprawić codzienną mobilność dzięki użyciu chodzików dla seniorów?
Dowiedz się, jak chodziki dla seniorów mogą zwiększyć niezależność i poprawić jakość życia. Odkryj różne rodzaje chodzików i dowiedz się, jak prawidłowo z nich korzystać.
Ostatnie wpisy