Lenny Kravitz zachwyca w kampanii perfum Saint Laurent

Lenny Kravitz zachwyca w kampanii perfum Saint Laurent
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Lenny Kravit, niekwestionowana ikona lat 90’i legenda amerykańskiej sceny muzycznej, pojawił się właśnie w najnowszej kampanii francuskiej marki Yves Saint Laurent i został twarzą oraz rzecznikiem zapachu Y. Prezentuje się obłędnie! Przekonaj się sama!

Wprowadzony w 2017 roku zapach Y od Saint Laurent Beaute zyskał nowego ambasadora. Jest nim niekwestionowana ikona naszych czasów, Lenny Kravitz. Perfumy są przeznaczone dla eksperymentatora, twórcy, który nieustannie zadaje sobie pytanie „dlaczego by nie?”.

Lenny Kravitz przyznaje, że od zawsze był wielkim fanem YSL i podziwiał założyciela marki za wyczucie estetyki, śmiałość i czerpanie inspiracji z tak wielu miejsc. Ubrania z francuskiego domu mody od zawsze stanowiły integralną całość z piosenkarzem i nie musiał się do nich dopasowywać.

Lenny Kravitz został uchwycony w bieli i czerni w obiektywie Davida Simsa. Za kampanię jesień/zima 2020 francuskiego domu mody odpowiada natomiast Anthony Vaccarello. Obłędny spot reklamowy, który możecie obejrzeć poniżej, to z kolei dzieło wielokrotnie nagradzanego reżysera Antona Corbijna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kenzo Takada nie żyje. Projektant zmarł na Covid-19
Kenzo Takada nie żyje. Projektant zmarł na Covid-19
Francusko-japoński projektant Kenzo Takada zmarł na Covid-19 w wieku 81 lat.
Kendall kontra Kylie. Która z sióstr Jenner ma lepszy styl?
Kendall kontra Kylie. Która z sióstr Jenner ma lepszy styl?
Jesteś ciekawy, która z sióstr Jenner ubiera się lepiej? Sprawdź!
Zrównoważona moda
Zrównoważona moda
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na wpływ swoich wyborów na środowisko naturalne. Moda damska nie jest tu wyjątkiem, ponieważ przemysł modowy jest jednym z największych zanieczyszczający środowiska naturalnego. Na szczęście, istnieją kroki, jakie możemy podjąć, aby nasza moda była bardziej zrównoważona i przyjazna dla środowiska. W tym artykule omówimy, jakie kroki możemy podjąć, aby nasza moda była bardziej zrównoważona i jakie korzyści z tego wynikają.
Ostatnie wpisy