Meghan Markle i Książę Harry powitali na świecie kolejne dziecko. Znamy już imiona!

Meghan Markle i Książę Harry powitali na świecie kolejne dziecko. Znamy już imiona!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

4 czerwca o godz. 11:40 w szpitalu Santa Barbara Cottage w Kalifornii, książęcej parze urodziła się córeczka. Szczęśliwi rodzice poinformowali w oświadczeniu o narodzinach pierwszej córki.

Swoje gratulacje na Twitterze przekazał premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson: „Wiele gratulacji dla księcia i księżnej Sussexu z okazji narodzin córki”, także rzecznik Pałacu Buckingham poinformował, że królowa, jej syn książę Karol i jego żona Camilla, oraz książę William i jego żona Kate „zostali poinformowani i są zachwyceni wiadomością o narodzinach córki księcia i księżnej Sussexu”.

Sami rodzice mówią:

„Z wielką radością Harry i Meghan, książę i księżna Sussex, witają na świecie swoją córkę Lilibet »Lili« Dianę Mountbatten-Windsor… Ona jest czymś więcej, niż mogliśmy sobie wyobrazić i pozostajemy wdzięczni za miłość i modlitwy, które czuliśmy z całego świata. Dziękujemy za nieustanną życzliwość i wsparcie w tym wyjątkowym dla naszej rodziny czasie”.

Książna Sussex urodziła córeczkę!

To już drugie dziecko książęcej pary. Dwa lata temu powitali pierworodnego syna Archiego. Dziewczynka dostała na imię Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Pierwsze imię na cześć królowej Elżbiety, którą pieszczotliwie nazywano Lilibet, a drugie na cześć matki księcia Harry’ego, tragicznie zmarłej księżnej Diany.

Dziewczynka po urodzeniu ważyła 3,5 kg. Obecnie cała rodzina przebywa już w domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kupiec mody – kim jest i co robi?
Kupiec mody – kim jest i co robi?
Branża odzieżowa bardzo prężnie się rozwija. To powoduje, że jest to coraz bardziej atrakcyjny kierunek kariery dla wielu osób, szczególnie tych interesujących się modą.
Cera trądzikowa – jakich kosmetyków unikać?
Cera trądzikowa – jakich kosmetyków unikać?
Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj podstawowe fakty o trądziku.
Co to jest arytmia serca?
Co to jest arytmia serca?
Arytmia to sytuacja zaburzenia prawidłowego rytmu serca. W dzisiejszym świecie dotyka ona coraz młodszych osób, a nawet dzieci. Warto przyjrzeć się bliżej odczuwanym zaburzeniom pracy serca, bowiem mają one ogromny wpływ na jakość naszego życia.
Ostatnie wpisy