Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi!

Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdziła plotki, które już od jakiegoś czasu krążyły w show biznesowych kuluarach. Perfekcyjną panią domu oraz prowadząca Projekt Lady zobaczymy na wielkim ekranie!

Tak! Popularna prezenterka w przerwach od macierzyństwa będzie się uczyła nowej roli. I to nie byle jakiej! W wywiadzie dla Pudelka Małgosia potwierdziła krążące w ostatnim czasie plotki o propozycji, którą miał jej złożyć reżyser Patryk Vega. Perfekcyjna dodała przy tym, że będzie to jedna z głównych ról.

Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka – wyznała Rozenek.

Małgosia, choć ma za sobą wiele telewizyjnych produkcji, nie ma doświadczenia aktorskiego. Dlatego rozpoczęła szkolenie, które ma ją przygotować do filmowego debiutu.

Jak sądzicie, czy Perfekcyjna pani domu sprawdzi się w nowej roli? Pójdziecie na film?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Trendsetter – co to właściwie znaczy?
Trendsetter – co to właściwie znaczy?
Kim jest trendsetter i jakie cechy go wyróżniają? Poznaj specyfikę pracy kreatorów i prognostyków nadchodzących trendów.
Ozdobne i klasyczne nieśmiertelniki męskie – modna biżuteria do grawerowania
Ozdobne i klasyczne nieśmiertelniki męskie – modna biżuteria do grawerowania
Nieśmiertelniki męskie to popularne dodatki do stylizacji o korzeniach militarnych, które współcześnie traktowane są przede wszystkim jako ozdoby. Stylowe nieśmiertelniki stały się modne za sprawą gwiazd muzyki i kina, które szczególnie upodobały sobie tego typu biżuterię. Obecnie sięgają po nie mężczyźni w każdym wieku.
Produkty w diecie, które sprzyjają powstawaniu cellulitu
Produkty w diecie, które sprzyjają powstawaniu cellulitu
Powstawaniu cellulitu sprzyjać może brak ruchu, siedząca praca, ale także różnego rodzaju produkty spożywcze. Sprawdź, czego unikać.
Ostatnie wpisy