Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi!

Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdziła plotki, które już od jakiegoś czasu krążyły w show biznesowych kuluarach. Perfekcyjną panią domu oraz prowadząca Projekt Lady zobaczymy na wielkim ekranie!

Tak! Popularna prezenterka w przerwach od macierzyństwa będzie się uczyła nowej roli. I to nie byle jakiej! W wywiadzie dla Pudelka Małgosia potwierdziła krążące w ostatnim czasie plotki o propozycji, którą miał jej złożyć reżyser Patryk Vega. Perfekcyjna dodała przy tym, że będzie to jedna z głównych ról.

Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka – wyznała Rozenek.

Małgosia, choć ma za sobą wiele telewizyjnych produkcji, nie ma doświadczenia aktorskiego. Dlatego rozpoczęła szkolenie, które ma ją przygotować do filmowego debiutu.

Jak sądzicie, czy Perfekcyjna pani domu sprawdzi się w nowej roli? Pójdziecie na film?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najciekawsze stylizacje z gali Oscarów!
Najciekawsze stylizacje z gali Oscarów!
Sprawdź, które gwiazdorskie kreacje zrobiły największe wrażenie podczas Oscarów!
Makijaż permanentny – po co i dla kogo?
Makijaż permanentny – po co i dla kogo?
Makijaż permanentny jest przeznaczony dla kobiet, które chcą wyglądać zawsze olśniewająco oraz pragną podkreślić swoją naturalną urodę. Dzięki niemu mogą poczuć się naprawdę kobieco i swobodnie.
Julia Wieniawa wystartowała z własną marką kosmetyczną!
Julia Wieniawa wystartowała z własną marką kosmetyczną!
Czego można się spodziewać po nowym projekcie Julii Wieniawy? Czy marka kosmetyczna młodej aktorki zamiesza na rynku kosmetycznym?
Ostatnie wpisy