Paryski Tydzień Mody już we wrześniu

Paryski Tydzień Mody już we wrześniu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele mówiło się już o tym, że pandemia zupełnie pokona branżę modową, która po takim ciosie już się nie podniesie. Zwiastowano rychły koniec wielu marek modowych, na szczęście spekulacje okazały się zupełnie nieprawdziwe, ponieważ organizatorzy największych modowych wydarzeń świetnie poradzili sobie z nową rzeczywistością. Wiele pokazów odbyło się online, a część zaplanowana jest w tradycyjnej formie. Jak będzie z Paris Fashion Week?

Fédération de la Haute Couture et de la Mode ogłosiło niedawno, że paryski tydzień mody odbędzie się w standardowej formie. Pokaz zaplanowano na dni między 28 września, a 6 października. Oczywiście całe wydarzenie przeprowadzone będzie zgodnie ze standardami i zaleceniami francuskiego Ministerstwa Zdrowia, by nie stwarzać ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa. Szczegółów dowiemy się zapewne niebawem, jednak już teraz możemy powiedzieć, że trudna sytuacja na świecie nie jest dla branży modowej problemem, z którym sobie ona nie poradzi. Na razie nie ma pewności co do tego, czy forma wydarzenia nie ulegnie zmianie, jeśli sytuacja związana z epidemią się pogorszy.  Nie pozostaje nam nic innego, jak być dobrej myśli i cierpliwie czekać na jedno z największych wydarzeń tego roku, niezależnie od tego, w jaki sposób się ono odbędzie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Minerały na paznokciach – poznaj jeden z trendów w manicure
Minerały na paznokciach – poznaj jeden z trendów w manicure
Szukasz oryginalnego pomysłu na stylizację paznokci? Odkryj najnowszy trend w manicure - minerały i kamienie szlachetne!
Combat boots – najmodniejsze buty sezonu. Jakie stworzyć z nimi stylizacje?
Combat boots – najmodniejsze buty sezonu. Jakie stworzyć z nimi stylizacje?
Hit tegorocznej jesieni? To oczywiście combat boots! Ciężkie, toporne buty nadadzą charakteru każdej naszej stylizacji. Dowiedz się, jak można je nosić, aby wyglądać modnie!
Naturalny makijaż brwi – o czym trzeba pamiętać?
Naturalny makijaż brwi – o czym trzeba pamiętać?
Makijaż oczu jest bardzo ważny, pomaga podkreślić urodę. Umiejętnie wykonany nadaje spojrzeniu wyrazistości, głębi, zwiększa optycznie powierzchnię powiek, a także podkreśla rysy twarzy i wizualnie odejmują lat. Wiele pań stosuje tusze do rzęs, kredki i cienie, ale zapomina o środkach do malowania brwi. A bez tego makijaż nie jest pełny. Jakie produkty do brwi wybrać? Jak malować brwi, aby wyglądały naturalnie i harmonijnie?
Ostatnie wpisy