Nowe trendy w makijażu i fryzjerstwie podczas tegorocznych pokazów haute couture

Nowe trendy w makijażu i fryzjerstwie podczas tegorocznych pokazów haute couture
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tegoroczne tygodnie mody można uznać za wyjątkowe. Pokazy odbywają się w sieci, dlatego projektanci robią wszystko, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Jak co roku, na francuskim pokazie haute-couture pojawiły się nowe trendy, które królować będą w przyszłym roku. Jak więc wyglądały makijaże i fryzury na internetowych wybiegach?

Ze względu na specyficzną sytuację związaną z trwającą pandemią, marki modowe postawiły na podkreślenie oka, z pominięciem ust. Jest to ciekawy trend, jeśli zestawi się go z koniecznością zasłaniania ust maseczkami. To właśnie jest moment dla oka! Nie brakuje tu typowego glamu, jednak na pokazach haute-couture wybrano przede wszystkim wyraźne makijaże w postaci kociego oka, metaliczne cienie na powiekach często nałożone powyżej krawędzi brwi. Kontrast, mocne oko – to jest tematem przewodnim trendów w makijażu na pokazie haute-couture. Poza tym stawiano nacisk na promienną, świeżą cerę, podkreśloną delikatnie różem i rozświetlaczem, bez zbędnych warstw makijażu i bez przesadnego konturowania. Czy możemy spodziewać się, że głównym aktorem przyszłego sezonu będzie oko? Prawdopodobnie tak. 

Jeśli chodzi o fryzury, w tym roku podkreślano wyjątkową prostotę i klasę. Królował naturalny look, bez imponujących upięć i przepychu. Nowymi trendami makijażowymi w pokazach haute couture są m.in. rozświetlacze, ale również minimalistyczne barwy. Można znaleźć je również we fryzjerstwie –  w małych kokach czy nieładzie w upięciach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy zakładać białą koszulę męską?
Kiedy zakładać białą koszulę męską?
Chcesz nauczyć się tworzyć stylizacje odpowiednie na każdą okazję? Zobacz, kiedy wypada założyć białą koszulę.
Lniana kolekcja NAGO już w sprzedaży!
Lniana kolekcja NAGO już w sprzedaży!
Zainspiruj się letnim krajobrazem z nową linią ubrań z kolekcji NAGO, dostępną w trzech pięknych pastelowych kolorach!
Zastosowanie i właściwości kolagenu
Zastosowanie i właściwości kolagenu
Niedobór kolagenu wiąże się z różnymi problemami zdrowotnymi. Dowiedz się, jak możesz go uzupełnić i jakie są jego właściwości.
Ostatnie wpisy