Nowe trendy w makijażu i fryzjerstwie podczas tegorocznych pokazów haute couture

Nowe trendy w makijażu i fryzjerstwie podczas tegorocznych pokazów haute couture
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tegoroczne tygodnie mody można uznać za wyjątkowe. Pokazy odbywają się w sieci, dlatego projektanci robią wszystko, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Jak co roku, na francuskim pokazie haute-couture pojawiły się nowe trendy, które królować będą w przyszłym roku. Jak więc wyglądały makijaże i fryzury na internetowych wybiegach?

Ze względu na specyficzną sytuację związaną z trwającą pandemią, marki modowe postawiły na podkreślenie oka, z pominięciem ust. Jest to ciekawy trend, jeśli zestawi się go z koniecznością zasłaniania ust maseczkami. To właśnie jest moment dla oka! Nie brakuje tu typowego glamu, jednak na pokazach haute-couture wybrano przede wszystkim wyraźne makijaże w postaci kociego oka, metaliczne cienie na powiekach często nałożone powyżej krawędzi brwi. Kontrast, mocne oko – to jest tematem przewodnim trendów w makijażu na pokazie haute-couture. Poza tym stawiano nacisk na promienną, świeżą cerę, podkreśloną delikatnie różem i rozświetlaczem, bez zbędnych warstw makijażu i bez przesadnego konturowania. Czy możemy spodziewać się, że głównym aktorem przyszłego sezonu będzie oko? Prawdopodobnie tak. 

Jeśli chodzi o fryzury, w tym roku podkreślano wyjątkową prostotę i klasę. Królował naturalny look, bez imponujących upięć i przepychu. Nowymi trendami makijażowymi w pokazach haute couture są m.in. rozświetlacze, ale również minimalistyczne barwy. Można znaleźć je również we fryzjerstwie –  w małych kokach czy nieładzie w upięciach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Te triki sprawią, że Twój makijaż przetrwa nawet w upalny dzień
Te triki sprawią, że Twój makijaż przetrwa nawet w upalny dzień
Jak wyglądać doskonale nawet w czasie letnich upałów? Poznaj makijażowe triki i sztuczki, które sprawią, że Twój letni look będzie nieskazitelny!
Z czym najlepiej prezentują się legginsy?
Z czym najlepiej prezentują się legginsy?
Legginsy to nie tylko wygodny wybór na leniwy dzień w domu, to także świetne uzupełnienie stylizacji na wyjście z koleżankami.
Żel akrylowy do paznokci – Twój klucz do nieskazitelnych paznokci
Żel akrylowy do paznokci – Twój klucz do nieskazitelnych paznokci
Osiągnij doskonały manicure dzięki żelowi akrylowemu do paznokci. Wytrzymały, kolorowy i łatwy w aplikacji - Twój klucz do perfekcji!
Ostatnie wpisy