Niesamowita przemiana Tomka Sekielskiego!

Niesamowita przemiana Tomka Sekielskiego!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatnio pisaliśmy o niezwykłej metamorfozie Bartłomieja Misiewicza, a teraz Tomasz Sekielski pokazuje, jak udało mu się schudnąć aż 70 kg! Dziennikarz jest nie do poznania, ale, jak sam przyznaje, to jeszcze nie koniec.

Tomasz Sekielski, dziennikarz i autor głośnych filmów dokumentalnych „Zabawy w chowanego” czy „Tylko nie mów nikomu”, jeszcze w 2019 roku mierzył się z nadwagą i poważnymi problemami zdrowotnymi, za które odpowiadały nadprogramowe kilogramy. Po latach zajadania stresu i stosowania licznych, bezskutecznych diet postanowił coś zrobić ze swoimi 185 kilogramami.

Dziennikarz zdecydował się na trudny krok, jakim był zabieg resekcji żołądka, i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Sekielski już w lipcu tego roku chwalił się, że z jej pomocą udało mu się zrzucić aż 70 kg. Dodaje jednak, że jego celem jest dobicie do okrągłej setki.

Obecnie Tomek prezentuje się świetnie, a my trzymamy kciuki za dziennikarza i życzymy mu dużo zdrowia!

A jak Wam podoba się odmieniony Sekielski?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Allegra Versace kończy 34 lata
Allegra Versace kończy 34 lata
Multimilionerka Allegra Versace skończyła niedawno 34 lata. Poznaj historię spadkobierczyni wielkiego majątku rodziny Versace.
Jak dobrać zegarek do stylizacji?
Jak dobrać zegarek do stylizacji?
Zegarek pasuje do każdego outfitu – na wyjście z koleżankami, do pracy i na trening. Sprawdź, jak dobrać go do Twojej stylizacji i postaw na klasę!
Jak dbać o cerę trądzikową?
Jak dbać o cerę trądzikową?
Cera trądzikowa może być problematyczna i wpływać na pewność siebie oraz ogólne samopoczucie. Trądzik jest częstym schorzeniem skóry, które dotyczy zarówno nastolatków, jak i dorosłych. Jednak istnieje wiele skutecznych sposobów dbania o cerę trądzikową, które mogą pomóc w zmniejszeniu występowania wyprysków i poprawie ogólnego stanu skóry. Oto kilka ważnych wskazówek, jak dbać o cerę trądzikową.
Ostatnie wpisy