Polskie gwiazdy, które zostały mamami w 2020 – jak się prezentują?

Lifestyle
Polskie gwiazdy, które zostały mamami w 2020 – jak się prezentują?
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Rok 2020 jest rokiem, w którym wiele gwiazd zostało mamami. Celebrytki oraz aktorki, które urodziły w 2020 roku to, m.in. Weronika Marczuk-Pazura oraz Ola Jordan.

Które gwiazdy zostaną mamami w 2020 roku?

Weronika Marczuk-Pazura

Bardzo zaskakującą wiadomością dla wielu dziennikarzy była ciąża Weroniki Marczuk-Pazury. O ciąży prawniczki i żony słynnego aktora Cezarego Pazury media dowiedziały się z mediów społecznościowych. W październiku 2019 Marczuk-Pazura opowiedziała o swojej ciąży. Jest to upragniona, pierwsza ciąża. Weronika Marczuk-Pazura wyglądała naprawdę kwitnąco.

Ola  Jordan

Również Ola Jordan znana z Tańca z Gwiazdami spodziewała się pociechy. Wcześniej wiele mówiła o ogromnych problemach z zajściem w ciążę. Długo leczyła się z powodu niepłodności. Na szczęście wiele miesięcy starań dało odpowiedni efekt. W wywiadach często wspominała o tym, że marzy o dziecku. Mówiła też, że byłby to wspaniały prezent dla jej męża Jamesa Jordana. Myślała wcześniej, że jej los potoczy się podobnie, jak w przypadku wielu celebrytek, które najpierw rozwijają kariery, a później decydują się na dziecko.

Magdalena Różczka 

Wiele osób było zaskoczonych informacją o ciąży Magdaleny Różczki, która w wieku 41 lat spodziewa się trzeciego dziecka. O tym fakcie poinformowała teściowa znanej aktorki – Magdalena Zawadzka. Obecnie Różczka ma dwie córki – Wandę, która jest już nastolatką oraz kilkuletnią Helenkę, która na pewno nie może doczekać się młodszego brata lub siostrzyczki. Magdalena Różczka bardzo długo ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka. Można było to zauważyć zwłaszcza na premierze filmu 1800 gramów, w którym zagrała jedną z głównych ról.

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Również Marta Żmuda-Trzebiatowska była w ciąży. Aktorka ma ze swoim mężem Kamilem Kulą syna Bruna. W 2020 roku powitała na świecie wyczekiwaną córeczkę. Marta Żmuda-Trzebiatowska bardzo cieszy się z ciąży i podkreśla, że chce pozostać jak najdłużej aktywna zawodowo. 

Justyna Nagłowska 

Bardzo dobrą wiadomością podzielił się również ostatnio Borys Szyc. Ze swoją narzeczona Justyną Nagłowską, powitali na świecie ich pierwsze dziecko. Oboje wychowują dzieci z poprzednich związków. Justyna ma dwie córki, a Borys jedną. Wieści o rychłych narodzinach dziecka na pewno bardzo mocno podbudowały Borysa Szyca, który wcześniej walczył z chorobą alkoholową. Obecnie zachowuje trzeźwość oraz odbudowuje relację z córką z poprzedniego związku. Narodziny dziecka, jak sam podkreśla, dają mu jeszcze więcej motywacji do walki z alkoholizmem.

Martyna Gliwińska 

Bardzo zaskakującą wiadomością była również informacja o ciąży Martyny Gliwińskiej. Spodziewała się ona dziecka z Jarosławem Bieniukiem. Niestety podobno partner Martyny Gliwińskiej nie jest zachwycony z powodu jej ciąży. Przed tym trudnym dla siebie czasem oraz po stresach związanych z konfliktem z partnerem, celebrytka postanowiła zaszyć się w Zakopanem z przyjaciółmi i nieco odpocząć.

Joanna Moro 

Wesołą wiadomością również pochwaliła się Joanna Moro. Jest to już trzecia ciąża aktorki, ale widać, że bardzo się nią cieszy. Na Instagramie można zobaczyć jej zdjęcia, na których pokazuje zmieniające się przez ciążę ciało. Niedawno Moro przywitała na świecie córeczkę.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Celebrytką, która już przywitała na świecie swoje wyczekiwane dziecko, jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak sama stwierdziła była to dla niej ogromna batalia, ponieważ miała problemy z zajściem w ciążę. Na szczęście, dzięki wielu próbom udało się na świecie powitać wyczekiwanego synka Henryka. Wiele osób zazdrości jej bardzo szybkiego powrotu do formy. Perfekcyjna Pani Domu na swoim Instagramie chętnie pokazuje swoje życie z nowonarodzonym dzieckiem. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak stworzyć niezapomniane wspomnienia na imprezie dzięki wynajęciu profesjonalnej fotobudki?
Jak stworzyć niezapomniane wspomnienia na imprezie dzięki wynajęciu profesjonalnej fotobudki?
Rozpal zabawę na swojej imprezie do czerwoności! Dowiedz się, jak wynajęcie profesjonalnej fotobudki może przekształcić twoje wydarzenie w niezapomniane doświadczenie, tworząc trwałe wspomnienia dla wszystkich gości.
Lata 70. to silny trend tego sezonu. Podpowiadamy, jak nadać tym historiom współczesny wyraz
Lata 70. to silny trend tego sezonu. Podpowiadamy, jak nadać tym historiom współczesny wyraz
Marzysz o stworzeniu stylizacji rodem z lat 70.? Zobacz już teraz, jak w nowatorski sposób wykorzystać inspiracje i trendy z lat 70., aby z powodzeniem wejść w nowy sezon.
Lniana kolekcja NAGO już w sprzedaży!
Lniana kolekcja NAGO już w sprzedaży!
Zainspiruj się letnim krajobrazem z nową linią ubrań z kolekcji NAGO, dostępną w trzech pięknych pastelowych kolorach!
Ostatnie wpisy