Najchętniej słuchane hity podczas ostatnich wakacji – lista hitów od Spotify

Lifestyle
Najchętniej słuchane hity podczas ostatnich wakacji – lista hitów od Spotify
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje to czas urlopów, chilloutu oraz wolnych chwil na słuchanie ulubionych piosenek. Spotify przygotowało zestawienie najczęściej odtwarzanych kawałków w czasie wakacji 2020. 

Jak pokazuje zestawienie hitów na lato 2020, na Spotify najczęściej słuchaliśmy polskiego rapu. W czołówce znaleźli się Taco Hemingway, Quebonafide oraz kawałek raperów z kolektywu SB Maffija. Na liście znalazło się też miejsce dla kobiecego głosu, które zajęła Sanah

Hity Lata 2020 według Spotify

Niestety lato dobiega końca, więc żeby na jak najdłużej zachować wspomnienia z wakacyjnych wieczorów, imprez i spotkań możemy powracać do muzyki, która będzie nam przypominać minione chwile. W te wakacje naszymi głośnikami rządził polski rap. Najczęściej odtwarzanym kawałkiem według Spotify był utwór Polskie Tango Taco Hemingwaya, na kolejnym miejscu sceniczny kolega Filipa – Quebonafide z singlem stworzonym we współpracy z Darią Zawiałow – Bubbletea. Trzecie miejsce na podium listy hitów Spotify, wygrywa piosenka A nie pamiętasz jak? grupy kilku polskich raperów SB Maffija. Polacy również słuchali zagranicznych wykonawców. W rankingu wysokie noty otrzymał Harry Styles z piosenką Watermelon Sugar oraz The Weeknd i jego energetyczny hit Blinding Lights

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Robert Kupisz i Motorola, czyli gdy technika łączy się z modą
Robert Kupisz i Motorola, czyli gdy technika łączy się z modą
We wrześniu mogliśmy zobaczyć dwie ważne premiery – nowej kolekcji ubrań Roberta Kupisza oraz najnowszej Motoroli.
Czy odzież można spersonalizować?
Czy odzież można spersonalizować?
Dowiedz się, jak w ciekawy sposób możesz spersonalizować swoją garderobę i ciesz się pięknymi i niepowtarzalnymi ubraniami.
6 najgorętszych trendów na jesień 2021
6 najgorętszych trendów na jesień 2021
Zastanawiasz się, jakie ubrania i dodatki dodadzą Ci szyku tej jesieni? Wejdź i sprawdź, jakie modowe hity powinny znaleźć się w Twojej garderobie!
Ostatnie wpisy