Sekrety świetnej figury Dody

Lifestyle
Sekrety świetnej figury Dody
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Dorota Rabczewska jest dość kontrowersyjną postacią, której nie można odmówić talentu muzycznego oraz wspaniałej figury. Wiele osób zastanawia się, jak gwiazda utrzymuje tak długo świetną formę. Odkryjmy sekret idealnej figury Dody.

Jak gwiazda dba o sylwetkę?

Dorota Rabczewska w jednym z wywiadów przyznała, że uwielbia sport, ale również prowadzi zdrowy tryb życia, jeśli chodzi o dietę. Jak podkreślała:

„Potrafiłam robić miliony brzuszków i nigdy nie zobaczyłam takiego efektu jak dużo mniej brzuszków, a lepsza dieta”. Zdrowe odżywianie weszło jej tak mocno w nawyk, że pomimo wielu tras koncertowych oraz muzycznych projektów, w  które się angażuje, nie zaprzestaje swojej diety. Lubi również ćwiczenia fizyczne, które pozwalają jej na zachowanie szczupłej sylwetki. Przyznaje jednak, że kluczowa jest odpowiednia dieta: “Nic tak dobrze nie wyćwiczy brzucha jak nie-żarcie “ – żartowała.

Doda zrezygnowała w swojej diecie z mięsa, a także nabiału, takiego jak mleko czy sery. Twierdzi, że znacznie wspomaga to jej efekt, a także pomaga w lepszym samopoczuciu. Nie rezygnuje jednak z jajek, które czasami zjada na śniadanie. Unika również produktów z laktozą oraz stara się wybierać zdrowe produkty. Jej przyzwyczajenie do zdrowego stylu życia pozostało jeszcze z dzieciństwa, kiedy uprawiała dużo sportu. Jako młoda dziewczyna uczęszczała do szkoły sportowej, a zdrowy styl życia wyniosła z domu. Zapowiadała się jako wspaniały sportowiec, a nawet olimpijczyk, ale karierę sportową przerwała dla kariery muzycznej. 

Gwiazda przyznaje również, że nie lubi pić kawy. Pije ją bardzo rzadko, kiedy jest mocno zmęczona. Stawia na regenerację oraz napary ziołowe, które pije rano przed posiłkiem. Później je duże i wartościowe śniadanie. Doda, rezygnuje również z alkoholu oraz nie je fast foodów. Stara się planować wszystkie posiłki i nie lubi spontaniczności, jeśli chodzi o jedzenie. Oprócz laktozy zrezygnowała również z glutenu.  Przyznaje, że jej ulubioną potrawą jest zupa pomidorowa jej mamy. Jeśli chodzi o ruch, to Doda wprowadza do planu swojego dnia codzienne ćwiczenia, w tym również brzuszki, które mają głównie na celu wzmocnienie mięśni brzucha oraz ich ujędrnienie. Dieta oraz regularne ćwiczenia dają dobre efekty. Piosenkarka może pochwalić się nienaganną figurą: przy 169 cm wzrostu waży jedynie 53 kg. 

Czy dieta i sposób życia Dody faktycznie działa?

Na pewno wiele z nawyków, jakie wprowadziła Dorota Rabczewska do swojego życia, jest godnych naśladowania. Laktoza i gluten wart jest do wyeliminowania lub zmniejszenia jego ilości w diecie. Oba te składniki mogą niestety wpływać negatywnie na układ pokarmowy, a w przypadku osób uczulonych na gluten dochodzi nawet do rozszczelnienia jelit. Laktoza z kolei może doprowadzić do nadmiernych wzdęć. Z kolei eliminacja fast foodów powinna być pierwszym krokiem do zadbania o naszą sylwetkę. W zdrowym stylu życia faktycznie bardziej potrzebna jest odpowiednia dieta, która daje nam praktycznie 80% powodzenia. Dzięki niej dobrze odżywiamy organizm oraz mamy pewność, że jesteśmy dobrze odżywieni i mamy odpowiednią ilość witamin oraz składników mineralnych dostarczonych w diecie. Bardzo ważne jest planowanie posiłków, ponieważ częste podjadanie doprowadza do tego, że zjadamy zbyt dużą ilość kalorii, co z kolei przekłada się na nadmiar tkanki tłuszczowej w ciele. Nawet najbardziej restrykcyjne ćwiczenia nie pomogą, jeśli nie zadbamy o prawidłową dietę. Aby mieć figurę, taką jak Doda, warto wprowadzić w życie  kilka zasad, a na pewno w niedługim czasie zobaczymy spektakularne efekty, zwłaszcza jeśli zmiany wprowadzimy na dłużej i będziemy się trzymać swoich założeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zrównoważona moda
Zrównoważona moda
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na wpływ swoich wyborów na środowisko naturalne. Moda damska nie jest tu wyjątkiem, ponieważ przemysł modowy jest jednym z największych zanieczyszczający środowiska naturalnego. Na szczęście, istnieją kroki, jakie możemy podjąć, aby nasza moda była bardziej zrównoważona i przyjazna dla środowiska. W tym artykule omówimy, jakie kroki możemy podjąć, aby nasza moda była bardziej zrównoważona i jakie korzyści z tego wynikają.
Najlepiej zarabiające modelki 2020 – top 5!
Najlepiej zarabiające modelki 2020 – top 5!
Oto 5 topowych modelek, które zarabiają rocznie miliony dolarów!
Jak nosić sandały na rzepy, najmodniejsze obuwie tego lata?
Jak nosić sandały na rzepy, najmodniejsze obuwie tego lata?
Są nie tylko wygodne i praktyczne, ale i estetyczne. Najmodniejsze tego sezonu sandały na rzepy możemy założyć na wiele sposobów.
Ostatnie wpisy