Stacjonarnie czy online – gdzie kupować biżuterię?

Stacjonarnie czy online – gdzie kupować biżuterię?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Z roku na rok rośnie liczba osób, które przerzucają się z zakupów stacjonarnych na internetowe. Zamówić bez wychodzenia z domu da się niemal wszystko: meble, kosmetyki, żywność, a także właśnie biżuterię. Jakie są największe zalety e-zakupów przemawiające za tym, by zdecydować się na zakupy właśnie tą metodą? W czym sklepy internetowe górują nad stacjonarnymi? Odpowiadamy w artykule poniżej. 

O wygodzie zakupów online

Zakupy online są wygodne, bezpieczne i można je zrobić o dogodnej porze, nie patrząc na godziny otwarcia galerii handlowej czy sklepu. Nie każdy mieszka w dużej aglomeracji, w której znajdują się wszystkie najpopularniejsze sklepy jubilerskie. Ponadto też osoby pracujące po prostu nie mają czasu, by odwiedzać salony stacjonarne – często godziny ich pracy stuprocentowo pokrywają się z godzinami działania małych sklepów jubilerskich.

E-zakupy da się zrobić w dosłownie kilka kliknięć na telefonie lub innym urządzeniu z dostępem do internetu. Zakup da się sfinalizować np. w drodze na uczelnię czy w przerwie obiadowej w biurze. E-sklepy z biżuterią, na przykład https://luva.pl/, są czynne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Asortyment można przeglądać w święta, weekendy i niedziele niehandlowe. 

Inne niekwestionowane mocne strony sklepów internetowych z biżuterią to znacznie szerszy asortyment niż stacjonarnych punktów. Powierzchnia sklepu jest ograniczona metrażem danego budynku, internetu nieograniczona. W sklepach stacjonarnych z biżuterią znajduje się kilka-kilkanaście modeli danego produktu, w e-sklepach znacznie więcej. Im szerszy wybór, tym łatwiej znaleźć dla siebie coś, co stuprocentowo spełnia oczekiwania. 

Sklepy internetowe z biżuterią regularnie organizują akcje specjalne, wyprzedaże i proponują swoim klientom kody rabatowe. Inne zalety, przemawiające za kupowaniem takich produktów online we wspomnianym powyżej e-sklepie Luva, to dożywotnia gwarancja, możliwość modyfikacji produktów i korekta rozmiaru, a także darmowa i ubezpieczona wysyłka.

Oferta sklepów jubilerskich online

Sklepy jubilerskie online oferują swoim klientom przeróżne produkty. Wspomniany powyżej e-sklep Luva jest wyspecjalizowany w biżuterii zaręczynowej oraz ślubnej. Na ich wirtualnych półkach można znaleźć przede wszystkim: 

  • obrączki ślubne z białego złota
  • obrączki ślubne z żółtego złota
  • obrączki z innych, oryginalnych komponentów (srebra, karbonu, dwu- i trzykolorowe)
  • pierścionki zaręczynowe z brylantami
  • pierścionki zaręczynowe z innymi kamieniami szlachetnymi (szafir, topaz, rubin, szmaragd i inne)

Ciekawy model hybrydowy

Interesującą opcją jest zakup biżuterii online i jej odbiór w salonie stacjonarnym. Luva posiada trzy stacjonarne salony: w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Upatrzony produkt można zamówić do najbliższego sobie miasta i tam odebrać. W razie problemów czy wątpliwości kompetentny personel pomoże dokonać właściwego wyboru. Na miejscu można także złożyć zamówienie na spersonalizowaną biżuterię, a także oddać coś do naprawy lub korekty rozmiaru.

źródło zdjęcia: freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zadbać o piękną szyję? Poznaj sposoby na utrzymanie jej młodego wyglądu!
Jak zadbać o piękną szyję? Poznaj sposoby na utrzymanie jej młodego wyglądu!
Chcesz cieszyć się piękną i smukłą szyją bez zmarszczek? Jeśli tak wejdź i dowiedz się, jak o nią dbać, aby zachowała swój młodzieńczy wygląd jak najdłużej!
Kate Perry kontra Lady Gaga – oceniamy sceniczny wizerunek gwiazd
Kate Perry kontra Lady Gaga – oceniamy sceniczny wizerunek gwiazd
Kate Perry i Lady Gaga wiedzą, jak swoim wyglądem zainspirować, oburzyć, a przede wszystkim zwrócić uwagę fanów, krytyków muzycznych czy stylistów. Oceniamy sceniczny wizerunek tych gwiazd!
Jak ekologia emocji pomaga budować szczęśliwe związki – praktyczne porady na podstawie kursów dla kobiet
Jak ekologia emocji pomaga budować szczęśliwe związki – praktyczne porady na podstawie kursów dla kobiet
Odkryj moc ekologii emocji i dowiedz się, jak pomaga ona utrzymać szczęśliwe związki. Zastosuj praktyczne porady z kursów dla kobiet do swojego codziennego życia.
Ostatnie wpisy