#nofilter, czyli nowa ciałopozytywna kampania bielizny Monki

#nofilter, czyli nowa ciałopozytywna kampania bielizny Monki
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

To kolejna kampania Monki w duchu ciałopozytywności. Tym razem marka promuje swoją najnowszą kolekcję hasztagiem #nofilter. Ma to zachęcić, zwłaszcza młode dziewczyny, do zaprzestania ukrywania się za filtrami i ukazywania swojego prawdziwego piękna.

Nowa kolekcja bielizny Monki to swego rodzaju celebracja kobiecości, pewności siebie oraz samoakceptacji. W tym celu brand, z pomocą obiektywu  Elsy Hammarén, przygotował wyjątkowe, pozbawione pretensjonalności zdjęcia, które ukazują cztery przyjaciółki w domowej scenerii. Prezentują one flagowe produkty marki, a sesja zachwyca naturalnością i pięknem różnorodnych kobiecych sylwetek. Zgodnie z myślą przewodnią kampanii całość została zrealizowana w 100% bez użycia filtra. Wszystko w imię idei ciałopozytywności, którą brand stara się promować przy okazji nowych kolekcji.

Warto podkreślić, że marka wspiera również ekologię. Obecnie wykorzystuje recyklowany poliamid, który pochodzi z odpadów powstających przy produkcji dywanów, sieci rybackich czy przędzy. Natomiast do 2030 roku zamierza pozyskiwać materiały do produkcji bielizny wyłącznie z recyklingu lub zrównoważonych źródeł.

A co Monki oferuje w najnowszej kolekcji bielizny? Niezwykle kobiecą satynę, romantyczną koronkę i uwodzicielską siateczkę – a wszystko to w neutralnych odcieniach bieli, czerni, lawendy i terakoty. Znajdziesz tu miękki satynowy stanik bralette z trójkątnymi miseczkami,  koronkowy stanik z fiszbinami oraz komfortowe figi z wyższym stanem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Len – naturalna i trwała tkanina na ubrania letnie
Len – naturalna i trwała tkanina na ubrania letnie
Len to jedna z najstarszych roślin uprawnych, której zastosowanie jest bardzo szerokie. Od tysięcy lat jego włókna są wykorzystywane do produkcji tkanin, co czyni go jednym z najważniejszych materiałów w przemyśle tekstylnym. W tym artykule omówimy, dlaczego len jest idealnym materiałem na letnie ubrania.
Hailey Bieber zadaje szyku w Paryżu
Hailey Bieber zadaje szyku w Paryżu
Modelka Hailey Bieber zachwyca paryskim szykiem w stolicy Francji.
Jak dopasować płaszcz do sylwetki?
Jak dopasować płaszcz do sylwetki?
Wybór płaszcza na zimę – sprawdź, jak dopasować płaszcz do sylwetki!
Ostatnie wpisy