Robert Kupisz znów połączył siły z TIFFI- zobacz najnowszą kolekcję kurtek i płaszczy!

Robert Kupisz znów połączył siły z TIFFI- zobacz najnowszą kolekcję kurtek i płaszczy!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Projektant QΠШ Robert Kupisz po raz kolejny łączy siły z marką TIFFI. Na nadchodzący jesienno-zimowy sezon przygotował kolekcję kurtek, kamizelek i płaszczy, w charakterystycznym, nonszalanckim stylu.  

Nowa kolekcja to propozycja zarówno dla zarówno do kobiet, jak mężczyzn. Poszczególne modele zostały uszyte z ortalionu z nadrukiem zmultiplikowanego logo QΠШ, inne natomiast zdobią naszywki z rozpoznawalnym już  znakiem firmowym. Zaprojektowana odzież wierzchnia wypełniona została najwyższej jakości puchem (w proporcji 80 proc. puch, 20 proc. pierze). W kolekcji dominują kolory szarości, pudrowy róż i czerń. Tegoroczna odsłona kolekcji została uzupełniona o najpopularniejszy model kamizelki z ozdobnymi zamkami w nowej odsłonie kolorystycznej.

Popularność kolekcji przeszła nasze oczekiwania. Klienci obu marek byli nią zachwyceni! Dostaliśmy dużo informacji od klientów, że niestety nie zdążyli kupić wymarzonych modeli z powodu braku rozmiaru, dlatego na ich prośbę zdecydowaliśmy się wyprodukować kolejną partię kolekcji i przywrócić ją do sprzedaży w tym sezonie. Mamy nadzieję, że tym razem wszyscy będą zadowoleni i uda im się w końcu kupić produkt na który czekali” .

– tak mówi o współpracy z projektantem Anna  Borowska, prezes marki QΠШ Robert Kupisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najciekawsze premiery polskich filmów w 2022 roku!
Najciekawsze premiery polskich filmów w 2022 roku!
Na te 7 filmów czekamy z niecierpliwością! Sprawdź najważniejsze zapowiedzi polskiej kinematografii!
Czym charakteryzuje się eko skóra?
Czym charakteryzuje się eko skóra?
Lubisz rzeczy ze skóry? Zamień ją na eko skórę i zatroszcz się o środowisko!
Jakie powinny być rolki dla chłopców?
Jakie powinny być rolki dla chłopców?
Prowadzenie aktywnego stylu życia jest ważne dla rozwoju każdego dziecka. Jazda na rolkach to jedna z popularnych form rekreacji, która […]
Ostatnie wpisy